Trwa ładowanie...
d3skieh

Warszawa. Prace na Wybrzeżu Helskim. Będą utrudnienia

Ratusz ostrzega przed zmianami w organizacji ruchu drogowego. Od wtorku, 27 października ruszą prace na fragmencie ulicy Wybrzeże Helskie pod mostem Gdańskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Utrudnienia drogowe
Warszawa. Utrudnienia drogowe (Urząd m.st. Warszawa)
d3skieh

"Warszawa buduje ponad dwukilometrowe zabezpieczenie przeciwpowodziowe wzdłuż ul. Wybrzeże Szczecińskie i ul. Wybrzeże Helskie, na odcinku od ul. Okrzei do ul. Wybrzeże Puckie. Powstanie tam m.in. mur oporowy wzdłuż Wisły oraz kładka pieszo-rowerowa nad kanałem w Porcie Praskim. Wybudowana będzie też nowa jezdnia wraz z chodnikami i ścieżkami rowerowymi, sygnalizacja świetlna, oświetlenie, przebudowana zostanie infrastruktura techniczna, posadzona będzie zieleń" – poinformowała Karolina Gałecka z warszawskiego Urzędu Miasta.

Warszawa. Zostanie wprowadzony ruch wahadłowy

Jak informuje ratusz, prace rozpoczną się już w najbliższy wtorek 27 października o godz. 10.00. Wówczas zmieni się organizacja ruchu w okolicy mostu Gdańskiego. Będzie wprowadzony tam ruch wahadłowy za pomocą sygnalizacji świetlnej.

d3skieh

"Jadący od ul. Zatylnej (przebiegającej wzdłuż torów kolejowych i dalej pod mostem Gdańskim) będą mogli dojechać do parkingu przy zoo lub skręcić na łącznicę w kierunku ronda Starzyńskiego. Taka organizacja ruchu będzie obowiązywała przez miesiąc" – tłumaczy stołeczny ratusz.

Obchody Wszystkich Świętych w Warszawie. Paweł Rabiej zabrał głos

Zmianom ulegną także rozkłady jazdy komunikacji miejskiej, mieszkańcy stolicy będą mogli śledzić informacje na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego. Aktualizacje dotyczące kolejnych zmian w ruchu drogowym będą dostępne także na stronie www.infoulice.um.warszawa.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3skieh

Podziel się opinią

Share
d3skieh
d3skieh