Trwa ładowanie...

Warszawa. Rafał Trzaskowski ogłasza nagrodę dla gminy o najwyższej frekwencji wyborczej

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podczas uroczystości otwarcia skweru im. Wojciecha Młynarskiego w Komorowie, ogłosił, że Michałowice zwyciężyły w konkursie na najwyższą frekwencję wyborczą w metropolii warszawskiej.

Warszawa. Rafał Trzaskowski w Komorowie ogłasza nagrodę dla MichałowicWarszawa. Rafał Trzaskowski w Komorowie ogłasza nagrodę dla MichałowicŹródło: Urząd m.st. Warszawa
d1mzysp

Mieszkańcy gminy Michałowice po raz kolejny pokazali, jak poważnie traktują swoje prawo wyborcze. W drugiej turze wyborów prezydenckich ich gmina miała największą frekwencję wyborczą w całym województwie mazowieckim - 83,66 proc.

Warszawa. Rafał Trzaskowski ogłasza nagrodę dla Michałowic

W czwartek 16 lipca w Komorowie odbyła się uroczystość otwarcia skweru imienia Wojciecha Młynarskiego. Obecni na niej byli przedstawiciele warszawskiego ratusza, władze lokalne, artyści oraz mieszkańcy Komorowa.

Podczas uroczystości prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski ogłosił nagrodę w wysokości 50 tys. złotych dla gminy Michałowice za najwyższą frekwencję w metropolii warszawskiej podczas II tury wyborów prezydenckich. Prezydent pogratulował i podziękował wszystkim mieszkańcom gminy za wzorową obywatelską postawę.

Wyniki wyborów 2020. Leszek Miller mówi o błędzie Trzaskowskiego. "Mógł z tego zrobić majstersztyk"

- Jest nam niezmiernie miło, że gmina Michałowice zdobyła najwyższy wynik. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasi mieszkańcy wielokrotnie udowadniali, że demokracja jest dla nich ważna i że potrafią się zmobilizować - powiedziała wójt gminy Michałowice Małgorzata Pachecka

d1mzysp

Warszawa. Wysoka frekwencja wyborcza w metropolii warszawskiej

Udział w wyborach chętnie brali również mieszkańcy innych gmin na terenie metropolii warszawskiej. Drugie miejsce przypadło Podkowie Leśnej, gdzie do urn poszło 81,73 proc. wyborców, a trzecie gminie Lesznowola - 80,85 proc. Podkowa Leśna wygrała również w "Bitwie o wozy" organizowanej przez MSWiA.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1mzysp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1mzysp