Trwa ładowanie...

Warszawa. Ranni w zderzeniu czterech aut na moście Gdańskim

W sobotę 11 lipca ok. godziny 15 na moście Gdańskim doszło do zderzenia czterech samochodów. W wyniku wypadku ranne zostały dwie osoby.

Share
Warszawa. Ranni w zderzeniu czterech aut na moście Gdańskim
Źródło: PAP
d3stsbb

Policja odebrała zgłoszenie o wypadku na moście Gdańskim około godziny 15.00 Z relacji służb wynika, że w zdarzeniu wzięły udział cztery samochody osobowe. Żaden z kierowców pojazdów biorących udział w wypadku nie był pijany. Dwie osoby odniosły lekkie obrażenia i zostały w związku z nimi przetransportowane do szpitala.

Warszawa. Wypadek na moście Gdańskim

Według relacji serwisu TVN Warszawa na miejsce przyjechało sześć karetek, cztery policyjne radiowozy oraz trzy wozy strażackie. Jezdnia w kierunku Pragi została zablokowana, a ruchem na moście zaczęła kierować policja.

d3stsbb

W Warszawie panują obecnie utrudnione warunki jazdy. Mokra nawierzchnia sprzyja wydłużaniu się drogi hamowania. Policja zaleca szczególną ostrożność i dostosowanie prędkości do warunków jazdy.

Zobacz też: Wybory 2020. Czym jest <a href="https://wiadomosci.wp.pl/cisza-wyborcza-ile-trwa-kiedy-obowiazuje-czego-nie-mozna-robic-w-jej-trakcie-6419223712138881c">cisza wyborcza</a> - <a href="https://wiadomosci.wp.pl/panstwowa-komisja-wyborcza-pkw-najnowsze-ingormacje-6418368273417857c">PKW</a>

Widzisz coś interesującego lub nietypowego związanego z wyborami? Prześlij nam informację, zdjęcie lub filmik przez dziejesie.wp.pl

d3stsbb

Podziel się opinią

Share
d3stsbb
d3stsbb