Trwa ładowanie...

Warszawa. Rekrutacja do przedszkoli i szkół przedłużona

Rekrutacja do warszawskich szkół i przedszkoli została przedłużona. Stołeczny ratusz podaje, że około tysiąca rodzin nie złożyło wniosków o przyjęcie dziecka do placówki edukacyjnej. Teraz będą mogli to zrobić do 23 kwietnia.
Share
Koronawirus w Warszawie. Przedłużona rekrutacja do szkół i przedszkoli / foto ilustracyjne wyk. 2015-12-08.
Koronawirus w Warszawie. Przedłużona rekrutacja do szkół i przedszkoli / foto ilustracyjne wyk. 2015-12-08.Źródło: East News, Fot: Wojciech Strozyk
dod1wgb

Warszawa. Przedłużona rekrutacja do szkół i przedszkoli

Wychodząc naprzeciw mieszkańcom Warszawy, podjęto decyzję o przedłużeniu rekrutacji do szkół i przedszkoli. Jak poinformowali stołeczni urzędnicy, możliwość rejestracji wniosków w systemie rekrutacyjnym zostanie ponownie uruchomiona w poniedziałek, 30 marca o godzinie 13. Rodzice, którzy nie zarejestrowali wniosków w systemie i nie przesłali ich do przedszkola lub szkoły pierwszego wyboru, będą mogli to zrobić do 23 kwietnia. Ratusz przypomina jednocześnie, że rodzice, którzy złożyli wnioski, nie muszą składać ich ponownie.

-Do 23 kwietnia przedłużony zostaje również termin na uzupełnienie braków we wnioskach już złożonych- czytamy na stronie ratusz.

Nie zapominajmy, że dokumenty można przesyłać na adres e-mail placówki. Nie trzeba dostarczać ich osobiście.
Nowy harmonogram rekrutacji do przedszkoli i szkół podstawowych zostanie opublikowany w poniedziałek, 30 marca, na stronie Biura Edukacji.

dod1wgb

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Padło pytanie o testy. Profesor: "kompletna ruina służby zdrowia"

dod1wgb

Podziel się opinią

Share
dod1wgb
dod1wgb