Trwa ładowanie...
d44ych8

Warszawa. Rondo “Ziutka” będzie wyremontowane w Boże Ciało

Zarząd Dróg Miejskich przygotowuje się do frezowania ronda u zbiegu ul. Górczewskiej i al. Prymasa Tysiąclecia. Remont ma być przeprowadzony w Boże Ciało. Skrzyżowanie nosi imię poety i powstańca warszawskiego, członka AK — Józefa Szczepańskiego “Ziutka”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Remont Ronda "Ziutka"
Warszawa. Remont Ronda "Ziutka" (Zarząd Dróg Miejskich)
d44ych8

Trwają prace brukarskie polegające na wymianie krawężników i opaski z kostki kamiennej. To przygotowanie do planowanego remontu nawierzchni. Będzie przeprowadzony w dniach od 11 do 14 czerwca. Termin został wybrany z powodu zmniejszonego ruchu na drogach w związku z długim weekendem. O szczegółach związanych z utrudnieniami w ruchu i przewidywanym objazdami ZDM poinformuje osobno.

W kwietniu ZDM oraz Metro Warszawskie zakończyły przebudowę ul. Górczewskiej od al. Prymasa Tysiąclecia do ul. Płockiej. Obecnie drogowcy pracują na odcinku Płocka — Młynarska. Gotowa jest już nowa nawierzchnia jezdni południowej. Do końca czerwca chcą zakończyć kompleksowy remont północnej nitki. Jeszcze wcześniej, w zeszłym roku, wymieniona została nawierzchnia obu jezdni ul. Leszno stanowiącej przedłużenie ul. Górczewskiej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d44ych8

Podziel się opinią

Share
d44ych8
d44ych8