Trwa ładowanie...
holderName

Warszawa. S8 wraca do normy po wypadku autobusu

W zeszłym tygodniu Warszawa była świadkiem dramatycznego wypadku autobusu na S8. Po wypadku zmieniona została organizacja ruchu na trasie. W piątek mają zostać zakończone prace drogowców nad montowaniem nowych barier w miejscu wypadku, a tym samym ma zostać przywrócony normalny ruch.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Po wypadku autobusu na S8 trwają prace nad przywróceniem normalnego ruchu
Warszawa. Po wypadku autobusu na S8 trwają prace nad przywróceniem normalnego ruchu (PAP)
holderName

Warszawa. Na S8 trwają prace naprawcze po wypadku autobusu

Po wypadku autobusu miejskiego linii 186, do którego doszło w zeszłą środę, konieczna była zmiana organizacji ruchu na trasie Toruńskiej. Autobus przegubowy przebił się przez bariery, w skutek czego połowa pojazdu zawisła nad Wisłostradą.

Wczoraj na miejscu zdarzenia pracowała komisja, której celem było doprecyzowanie okoliczności zdarzenia. Dziś rozpoczęły się prace Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, mające na celu przywrócenie normalnego ruchu w tym miejscu.

holderName

W pierwszej fazie prac instalowane są bariery energochłonne, następnie podwykonawca współpracujący z GDDKiA zamontuje w tym miejscu poduszkę antyzderzeniową. Dopiero wówczas będzie można przywrócić normalny ruch w rejonie łącznicy zjazdowej w kierunku Gdańska. Prace mają zakończyć się do piątku, wówczas kierowcy będą mogli powrócić do standardowego ruchu.

Warszawa. Kierowca autobusu miejskiego z S8 pod wpływem narkotyków

Po wypadku okazało się, że kierujący pojazdem mężczyzna był pod wpływem amfetaminy. Kierowca został aresztowany przez są na okres trzech miesięcy. Prokuratura postawiła mu zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

W wypadku na S8 zginęła 70-letnia kobieta, a rannych zostało 20 osób.

holderName

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName