Trwa ładowanie...
d2jnv8p

Warszawa. Sąsiedzka wojna o parking na Grochowie

Warszawa jest areną wielu sąsiedzkich scysji, np. na Grochowie trwa spór o miejsca parkingowe pod jednym z budynków. Efektem tego starcia jest zniszczony samochód jednej z mieszkanek, która za wskazanie sprawcy wyznaczyła nagrodę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Sąsiedzka wojna o parking na Grochowie
Warszawa. Sąsiedzka wojna o parking na Grochowie (Zarząd Dróg Miejskich)
d2jnv8p

Sąsiedzkie porachunki bywają dotkliwe w skutkach. Przekonała się o tym Pani Izabela, która zaparkowała swój samochód pod jednym z bloków przy ulicy Siennickiej, na warszawskim Grochowie.

Warszawa. Kto może parkować pod blokiem na Grochowie?

Jak donosi Super Express, przedmiotem sporu są miejsca parkingowe, do których prawo roszczą sobie mieszkańcy jednego z bloków. Pani Izabela, która od pewnego czasu mieszka w budynku od roku ma problem z parkowaniem pod nim. Z jej relacji wynika, że często zdarza się, że miejsca są blokowane betonowymi głazami.

d2jnv8p

W opinii pani Izabeli miejsca nie są prywatną własnością mieszkańców i każdy może zaparkować przed blokiem jeżeli miejsce jest wolne. Innego zdania są jednak sąsiedzi. Jedna z sąsiadek kobiety stwierdziła w rozmowie z gazetą, że ulicą, przy której znajdują się feralne miejsca, jeździć mogą jedynie lokatorzy jej kamienicy.

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Warszawa. Od blokowania do niszczenia samochodu

Niestety sąsiedzka wojna ma dla pani Izabeli bardzo przykre skutki. Po tym jak zaparkowała ponownie w miejscu będącym przedmiotem sporu, ktoś w nocy pomalował jej samochód sprayem i dodatkowo wybił jedną z szyb.

d2jnv8p

Wandal z całą pewnością nie spodziewał się, że zostanie nagrany. Okazuje się, że kobieta zainstalowała w oknie kamerkę, która zarejestrowała cały przebieg zdarzenia. Zdjęcia sprawcy trafiły na policję i do mediów społecznościowych. Za wskazanie chuligana pani Izabela obiecuje nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł.

Źródło: Super Express

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jnv8p

Podziel się opinią

Share
d2jnv8p
d2jnv8p