WP

Warszawa. Stłuczka dwóch autobusów. Są poszkodowani

Warszawa - o godzinie 10. doszło do stłuczki dwóch autobusów miejskich. W pojazd stojący na przystanku przy trasie Łazienkowskiej. uderzył kierujący drugim autobusem. Na miejscu jest kilka karetek, pasażerowie są opatrywani.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kierowca autobusu nie zdążył wyhamować i uderzył w pojazd stojący przed nim
Kierowca autobusu nie zdążył wyhamować i uderzył w pojazd stojący przed nim (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)
WP

Do wypadku doszło na trasie Łazienkowskiej w kierunku Wisły. W autobus linii 523, którego kierowca nie zdążył jeszcze odjechać z przystanku "Marszałkowska", uderzył kierujacy drugim pojazdem ZTM (linia 520). Jak dowiedziała się Wirtualna Polska w biurze prasowym stołecznej policji, poszkodowane zostały cztery osoby.

Wiadomość o kolizji otrzymaliśmy za pośrednictwem serwisu dziejesie.wp.pl.

Bez poważnych obrażeń

WP

Żadna z nich nie ma poważniejszych obrażeń. Pomoc medyczna została im udzielona na miejscu. Były to głównie otarcia i potłuczenia. W przypadku tego typu kolizji przebadani powinni zostać wszyscy, którzy stracili równowagę, lub w coś uderzyli. Ale i bez tego można ucierpieć - nagłe szarpnięcie pojazdu może też powodować naciągnięcie mięśni lub urazy ortopedyczne.

Zobacz także: Autobus wpadł prosto do rzeki. Tragiczny wypadek w Chinach nagrała kamerka samochodowa

WP

Policja i wraz z inspektorami nadzoru ruchu ustalą przyczyny zdarzenia. Kierowcy nadjeżdżającego autobusu nie pomogły warunki drogowe - noc w stolicy była mroźna, a na drogach jest ślisko.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Daj znać przez dziejesie.wp.pl

Polub WawaLove
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP