Trwa ładowanie...

Warszawa. Stypendia artystyczne. Ostatnie dni przyjmowania wniosków

Miasto rozda niemal dwa miliony złotych najbardziej oryginalnym twórcom w ramach przyszłorocznych stypendiów artystycznych. Szczegóły w artykule.

Share
Warszawa. StypendiaWarszawa. StypendiaŹródło: Urząd m.st. Warszawa
d1i9nzb

Warszawski ratusz przypomina, że do 30 września można składać wnioski o przyszłoroczne stypendia artystyczne i jak zaznacza – zainteresowanie jest bardzo duże zarówno wśród artystów ze sporym dorobkiem, jak również wśród debiutantów.

Stypendia artystyczne przyznawane są od 2009 roku osobom, które upowszechniają i wzbogacają kulturę. Chodzi tutaj o różne dziedziny, takie jak: literatura, film, sztuki wizualne, muzyka i taniec oraz opieka nad zabytkami.

Warszawa. Stypendium to szansa na rozwój

"Szukamy oryginalnych twórców, z pasją i ciekawymi pomysłami. Stypendium artystyczne daje szansę na rozwój, umożliwia realizację najbardziej kreatywnych projektów" – podkreśla Aldona Machnowska-Góra, dyrektorka koordynatorka ds. kultury i komunikacji społecznej.

KGHM Miedziane Rywalizacje - Rozmowa ze stypendystą Arkadiuszem Michalskim

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną wnioski w tym roku składać można jedynie drogą elektroniczną, za pośrednictwem Elektronicznego Systemu do Obsługi Stypendiów. Formularz dostępny jest na stronie: um.warszawa.pl/stypendia.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1i9nzb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1i9nzb
d1i9nzb