Trwa ładowanie...
dxek41e

Warszawa. Świętowali 20-urodziny. Dokonali dwóch rozbojów jednej nocy

W ręce stołecznej policji wpadło trzech mężczyzn, którzy są podejrzani o dokonanie jednej nocy dwóch rozbojów. Sprawcy tak mieli świętować 20-urodziny jednego z nich. Okazało się, że jeden z zatrzymanych odbywał w przeszłości karę za zabójstwo babci.
Share
Warszawa. Świętowali 20-urodziny. Dokonali dwóch rozbojów jednej nocy
Warszawa. Świętowali 20-urodziny. Dokonali dwóch rozbojów jednej nocyŹródło: PAP, Fot: Marcin Bielecki
dxek41e

Jak przekazała we wtorek 12 stycznia nadkom. Joanna Węgrzyniak z warszawskiej policji, chodzi o wydarzenia, które miały miejsce w połowie grudnia.

- W ciągu jednej nocy, w niedługim odstępie czasu i niewielkiej odległości doszło do dwóch rozbojów. Pokrzywdzeni mężczyźni zostali zaatakowani i dotkliwie pobici przez trzech napastników, którzy ukradli im telefony komórkowe i pieniądze – mówi nadkom. Węgrzyniak.

Policjanci od samego początku podejrzewali za dwiema sprawami prawdopodobnie stoją ci sami sprawcy. Po zebraniu informacji w śledztwie funkcjonariusze dotarli do trzech młodych mężczyzn.

dxek41e

Nie obsłużył klienta bez maseczki, dostał nożem. "Solidarność" monitoruje ataki

Warszawa. Potrzebowali pieniędzy na urodzinową zabawę

- Okazało się, że jeden z nich tego właśnie dnia obchodził swoje 20-te urodziny. Wspólnie z kolegami świętował, ale na zabawę potrzebowali pieniędzy. Postanowili je zdobyć właśnie dokonując rozbojów – dodaje nadkom. Joanna Węgrzyniak.

dxek41e

Do zatrzymania trzech podejrzanych doszło kilka dni temu. Wówczas wyszło na jaw, że wszyscy mężczyźni byli już w przeszłości karani, a jeden z nich odpowiadał już za zabójstwo babci.

Dwóch 21-latków i 20-latek słyszeli już zarzuty dokonania wspólnie i w porozumieniu dwóch rozbojów. Decyzją sądu sprawcy zostali tymczasowo aresztowani.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxek41e

Podziel się opinią

Share
dxek41e
dxek41e