Trwa ładowanie...

Warszawa. Pijany z maczetą na bulwarach. Policjanci zatrzymali niebezpiecznego spacerowicza

Z bardzo groźnym narzędziem wybrał się na przechadzkę po bulwarach w sobotnią noc młody mężczyzna. Około drugiej w nocy w okolicach Towarzystwa Wioślarskiego został zatrzymany przez policję.

Share
Warszawa. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który po bulwarach nad Wisłą przechadzał się z niebezpiecznym narzędziem. Był nietrzeźwy i trafił do ośrodka przy Kolskiej
Warszawa. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który po bulwarach nad Wisłą przechadzał się z niebezpiecznym narzędziem. Był nietrzeźwy i trafił do ośrodka przy Kolskiej Źródło: Policja
d31imla

Policjanci patrolujący okolice nad Wisłą zaobserwowali przechodnia z bardzo niebezpiecznym narzędziem. Maczeta, którą trzymał przechodzień, nie była nawet ukryta. Funkcjonariusze zaniepokojeni tym widokiem zdecydowali się na zatrzymanie mężczyzny.

Zatrzymany, nawet już unieruchomiony na ziemi przez mundurowych, był bardzo agresywny. Jak informuje Gabriele Putyra z biura prasowego stołecznej policji, mężczyzna był nietrzeźwy.

d31imla

W takich okolicznościach mógł stanowić zagrożenie nie tylko dla przechodniów. Na szczęście nikomu nie stała się krzywda. Został przewieziony do stołecznego ośrodka dla osób nietrzeźwych przy ulicy Kolskiej.

Warszawa. Szaleniec z maczetą na bulwarach. Policjanci zatrzymali niebezpiecznego spacerowicza

Usłyszał już zarzut posiadania niebezpiecznego narzędzia w miejscu publicznym. Za takie czyny grozi kara aresztu lub grzywny w wysokości do trzech tysięcy złotych.

O mężczyźnie z maczetą poinformował TVN Warszawa. Stacja otrzymała nagrania na Kontakt 24. Świadkowie, którzy przypadkiem znaleźli się w okolicach Towarzystwa Wioślarskiego w okolicach godziny drugiej w nocy z soboty na niedzielę wyciągnęli telefony komórkowe i zmagania funkcjonariuszy z agresywnym, nietrzeźwym mężczyzną, spontanicznie rejestrowali. Przestawali stawać po stronie obezwładnionego, gdy słyszeli, że mężczyzna "ma przy sobie kosę".

Polski Fundusz Odbudowy pod znakiem zapytania? „Przestrzegałem przed tym”

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d31imla

Podziel się opinią

Share
d31imla
d31imla