Trwa ładowanie...
d32dzrx

Warszawa. Taksówkarz dziękuje swojemu obrońcy. "Wierzę w siłę internetu"

Facebookowy anons ma jeden cel - znaleźć człowieka, który zdobył się na ludzki odruch i ruszył z pomocą napadniętemu taksówkarzowi. Poszukujący chce osobiście podziękować za spontaniczną pomoc.
Share
Warszawa. Pan Bartosz został napadnięty przez pijanego, agresywnego pasażera jego taksówki. Chciałby podziękować mężczyźnie, który wybawił go z opresji
Warszawa. Pan Bartosz został napadnięty przez pijanego, agresywnego pasażera jego taksówki. Chciałby podziękować mężczyźnie, który wybawił go z opresjiŹródło: Facebook.com
d32dzrx

Te wydarzenia rozegrały się w piątkową noc na warszawskim skrzyżowaniu Radzymińskiej i Gorzykowskiej na Targówku. Taksówkarz wiózł pasażera, wracającego zapewne z mocno procentowej eskapady. Zatrzymał się na czerwonym świetle.

Co strzeliło wtedy do głowy mężczyźnie siedzącemu na tylnym siedzeniu pojazdu, nikt pewnie już nie będzie w stanie dociec. - Nagle opuścił moją taksówkę i wyciągnął mnie z niej. Zostałem przez niego dotkliwie pobity - relacjonuje taksówkarz Bartosz Batorowicz.

Pijanego agresora, okładającego pięściami mężczyznę, powstrzymał przypadkowy uczestnik ruchu drogowego, również czekający na zmianę świateł na skrzyżowaniu Radzymińskiej i Gorzykowskiej. - Całą sytuację zauważył kierowca samochodu stojącego przede mną, po czym postanowił mi pomóc, broniąc mnie przed agresywnym napastnikiem - opowiada taksówkarz.

d32dzrx

Teraz, jak wyznał w poście na Facebooku, chce znaleźć swojego obrońcę, który zobaczył, co się dzieje, w mig ocenił sytuację i bez wahania ruszył z odsieczą. Chciałby wyrazić mu wdzięczność.

Warszawa. "Wierzę w siłę internetu". Taksówkarz chce podziękować obrońcy

Szukam tego Pana, aby móc mu osobiście podziękować. Nie pamiętam jak wyglądał ,ani jakim autem się poruszał. Proszę o udostępnianie tego postu, bo są jeszcze na świecie pomocni ludzie.

Obrońcy kolegi szuka też Związek Zawodowy Taksówkarzy "Warszawski Taksówkarz". Post niesie się błyskawicznie po sieci - znów internet ujawnia swoje dobre oblicze.

d32dzrx

Incydent podczas wyburzania. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d32dzrx

Podziel się opinią

Share
d32dzrx
d32dzrx