Trwa ładowanie...
d3gwfdq

Warszawa. Teatr Ochoty znów poluje na motyle. Graficzna edycja konkursu.

Jeśli zajmujesz się grafiką, szukasz wyzwań i inspiracji oraz bliski jest ci teatr, to Teatr Ochoty ma dla ciebie konkurs idealny. Dyrekcja teatru ogłosiła konkurs na grafikę, która zamieni się w mural nawiązujący do założycieli teatru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Teatr Ochoty znów poluje na motyle. Graficzna edycja konkursu.
Teatr Ochoty znów poluje na motyle. Graficzna edycja konkursu. (Unsplash.com)
d3gwfdq

Teatr Ochoty obchodzi okrągły jubileusz. To już 50 lat odkąd możemy podziwiać aktorów na jego deskach. Z tej okazji Teatr ogłosił konkurs na projekt jubileuszowej grafiki nawiązujący do Jana i Haliny Machulskich, jego założycieli.

Warszawa. Konkurs na mural

Konkurs skierowany jest do twórców grafik i ilustratorów do 35 roku życia, których zadaniem będzie stworzenie projektu, dla którego inspiracją mają być życiorysy Jana i Haliny Machulskich. Jest to już kolejna edycja organizowanego przez Teatr Ochoty konkursu pod nazwą "Polowanie na motyle". Prace agencji kreatywnych i graficznych nie będą brane pod uwagę.

d3gwfdq

Organizatorzy zaznaczają, że projekt powinien wpisywać się graficznie w krajobraz Ochoty. - Projekt powinien nawiązywać do historii i aktualnej działalności Teatru Ochoty oraz charakterystyki i urbanistycznego krajobrazu dzielnicy Ochota. Preferujemy rozwiązania dążące do uzyskania efektu akcentu, a nie estetycznej dominacji otoczenia - czytamy w regulaminie.

Zobacz także:Wybory 2020. Cezary Tomczyk pytany o komisarza w stolicy: Warszawa jest zabezpieczona

Na zwycięzce konkursu czeka nagroda pieniężna w wysokości 7000 złotych oraz realizacja swojego projektu w formie muralu na budynku Teatru Ochoty. Na zgłoszenia dyrekcja dała uczestnikom czas do 17 czerwca 2020 roku. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 lipca 2020 roku.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3gwfdq

Podziel się opinią

Share

d3gwfdq

d3gwfdq