Trwa ładowanie...
d3a1vl8

Warszawa. Tęsknota za siłownią? Pod chmurką trening najlepszy

Wytrzymać trzeba jeszcze do soboty. Wtedy otworzą się obiekty sportowe. Czy jednak nie okaże się, że ruch to zdrowie, a ruch na świeżym powietrzu to na dodatek także przyjemność?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Tęsknota za siłownią? Pod chmurką trening najlepszy
(Barbara Kwiatkowska)
d3a1vl8

Nie poznamy swojej ulubionej siłowni. Urządzenia do ćwiczeń będą odsunięte na większe odległości. Korzystać będzie można z co drugiej szafki, a wszechobecne dozowniki na płyny dezynfekujące będą stały w pogotowiu na każdym kroku.

Tymczasem okazało się, że sportowe działania można zorganizować w parku albo na opustoszałym boisku szkolnym, w obiektach sportowych w otwartej przestrzeni.

Koronawirus. Siłownie czynne od soboty

Siłownie i sale gimnastyczne pod chmurką sprawdzają się od chwili zniesienia zakazu korzystania z takich miejsc. Widać, jak bardzo brakowało nam ruchu i treningów. Na dodatek okazało się, że to sympatyczny sposób na grupowe, społeczne działania. Co najwspanialsze - można tu, w przeciwieństwie do skomercjalizowanych obiektów dla dorosłych, zabrać swoje pociechy i zachęcić je do wspólnej zabawy.

d3a1vl8

Boisko CLV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi (dawniej Gimnazjum Dwujęzyczne nr 42 im. Bohaterek Powstania Warszawskiego, a jeszcze dawniej, przed czyniącym architektoniczne cuda remontem, Technikum Elektryczne im.Synów Pułku przy ul. Żywnego jest życzliwym dla mieszkańców miejscem. Z boiska korzystać mogą do zmroku wszyscy sąsiedzi.

Trzeba jednak wierzyć, że to nie sprawi, że będziemy siłownie omijać z daleka. Zadbajmy też czasem o przedsiębiorców, którzy na skutek pandemii i zamknięcia wielu obiektów znjadują się w niewesołej ekonomicznej sytuacji.

Nagrali film o czasach zarazy. "Świat zatrzymał się w miejscu"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3a1vl8

Podziel się opinią

Share

d3a1vl8

d3a1vl8