Trwa ładowanie...
holderName

Warszawa. Trwa kampania informacyjna o rozszerzonej strefie płatnego parkowania

Od poniedziałku, 7 września, strefa płatnego parkowania poszerzy się o Pragę-Północ i bliską Wolę. Zarząd Dróg Miejskich informuje mieszkańców obu dzielnic o zmianach m.in. za pomocą informatorów w skrzynkach pocztowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. ZDM przygotował ulotki informacyjne
Warszawa. ZDM przygotował ulotki informacyjne (Zarząd Dróg Miejskich, Fot: Zarząd Dróg Miejskich)
holderName

Nowa Strefa Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN) będzie obowiązywać od 7 września. Rozszerzy się o znaczny obszar Pragi-Północ, czyli Starą i Nową Pragę ograniczoną ul. Jagiellońską, Ratuszową, 11 Listopada, linią kolejową, ul. Radzymińską i Folwarczną, a także Wolę między ul. Okopową i Towarową a al. Prymasa Tysiąclecia, wraz z ul. Grabowską.

Warszawa. Źródła informacji

Zarząd Dróg Miejskich przygotował specjalne informatory, które od kilku dni rozsyła pocztą. Trafią do osób mieszkających na Pradze-Północ i Woli przy ulicach, które zostaną objęte nową strefą. W ulotkach znajdują się informacje na temat rozszerzenia strefy, dotyczące m.in. zasad wydawania abonamentów i zmian w organizacji ruchu.

holderName

Łącznie drogowcy przygotowali prawie 65 tys. ulotek. Na Pragę-Północ trafią 23 tys. ulotek, a na Wolę – 42 tys. Ulotki będą również kolportować kontrolerzy.

Na przystankach autobusowych w nowej strefie pojawiły się plakaty informacyjne. Plakaty będą widoczne na tablicach i słupach ogłoszeniowych, w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM, a także w Wydziale Obsługi Mieszkańca Urzędu Dzielnicy Wola. O rozszerzonej strefie parkowania informują też filmy w pojazdach komunikacji miejskiej. Od poniedziałku informacje na temat rozszerzenia strefy pojawią się na tylnych ścianach autobusów miejskich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName