Trwa ładowanie...
d44vf73

Warszawa. Trwa nabór wniosków o dotacje na prace konserwatorskie

Władze stolicy poinformowały o możliwości otrzymania dotacji na prace konserwatorskie przy zabytkach. Nabór wniosków potrwa do 2 listopada.
Share
Warszawa. Trwa nabór wniosków
Warszawa. Trwa nabór wnioskówŹródło: PAP
d44vf73

Mieszkańcy Warszawy, którzy chcieliby uzyskać wsparcie finansowe na przyszłoroczne prace przy zabytkach mają czas do 2 listopada – wtedy upłynie termin składania wniosków. Formularz w tej sprawie można znaleźć na stronie zabytki.um.warszawa.pl. Poza złożeniem wniosku niezbędne jest dołączenie odpowiednich dokumentów, szczegółowe informacje zwarte są w formularzu.

Jak zapewnia ratusz, warto się postarać, ponieważ wsparcie finansowe otrzymają właściciele tych wniosków, którym komisja przyzna najwięcej punktów podczas oceny formalnej i merytorycznej.

"Komisja będzie dokonywała oceny złożonego wniosku na podstawie przedstawionych materiałów. Analizowane będą: projekt lub program prac, dokumentacja fotograficzna (najlepiej w formie elektronicznej) oraz szczegółowy kosztorys zawierający wycenę prac obliczoną na podstawie obowiązujących norm" – tłumaczy Karolina Gałecka z Urzędu Miasta.

d44vf73

Ruiny kościoła Mariawitów. Niezwykłe odkrycie w Warszawie

Warszawa. Dotacje. Wymagane dokumenty

Jeśli jest to możliwe do wniosku należy dołączyć odpowiednią dokumentację, czyli ekspertyzy, badania stratygraficzne oraz wyniki badań architektonicznych czy konserwatorskich.

Ratusz przypomina, że liczyć się będzie data wpłynięcia wniosku wraz z załącznikami do Biura Stołecznego Konserwatora Zabytków, nie natomiast termin nadania przesyłki.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d44vf73

Podziel się opinią

Share
d44vf73
d44vf73