Trwa ładowanie...

Warszawa. Tysiące nowych wyborców w Warszawie

Przed drugą turą wyborów prezydenckich do spisu wyborców w Warszawie dopisanych zostało 11 tysięcy osób. Zostało również wydanych 22 tysiące nowych zaświadczeń o prawie do głosowania.

Warszawa. Tysiące nowych wyborców w WarszawieŹródło: Arkadiusz Lawrywianiec / Forum
d1334rw

W odpowiedzi na bardzo duże zainteresowanie wyborami prezydenckimi delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich będą w tym tygodniu otwarte do godziny 18.00. Wyborcy chcący dopisać się do spisu lub otrzymać zaświadczenie o prawie do głosowania nie muszą umawiać się z urzędnikami na konkretny termin.

Warszawa. Ratusz przypomina o zasadach

Urzędnicy stołecznego ratusza przypominają, że osoby które odebrały zaświadczenie o prawie do głosowania przed I turą wyborów prezydenckich, nie muszą już ubiegać się o taki dokument przed niedzielnym głosowaniem.

„Z zaświadczeniem o prawie do głosowania można głosować w każdej komisji – również w swojej +macierzystej+. Można je otrzymać w swoim urzędzie dzielnicy +od ręki+ do 10 lipca br. Osoby, które odebrały przed I turą zaświadczenie o głosowaniu poza miejscem zamieszkania, otrzymały 2 zaświadczenia – na I i II turę” - czytamy w komunikacie urzędu miasta.

d1334rw

Warszawa. Ostatnia szansa na dopisanie się do spisu wyborców

Jeszcze tylko dziś (7.07) można dopisać się do spisu wyborców. Zrobić to można w urzędach dzielnic w których znajdują się delegatury Biura Administracji i Spraw Obywatelskich. Wyjątek stanowi Śródmieście. Mieszkańcy tej dzielnicy mogą załatwić sprawy związane z wyborami w Wydziale Ewidencji Ludności i Rejestracji Pojazdów przy ul. Kruczkowskiego 2.

Zobacz też: Wiceminister sprawiedliwości dobitnie o sprawie Durczoka: ja bym siedział

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1334rw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1334rw