Trwa ładowanie...

Warszawa. Ul. Wołoska będzie remontowana w weekend

W najbliższy weekend zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Wołoskiej na odcinku od ul. J.P. Woronicza do Marynarskiej. Ulica będzie zamknięta od piątku, 17 lipca, od godz. 22. do poniedziałku, 20 lipca, do ok. godz. 4.

Share
Warszawa. Ul. Wołoska będzie remontowana w weekend
Źródło: Zarząd Dróg Miejskich
d1z1t7h

W weekend warszawscy drogowcy wyremontują nawierzchnię jezdni ul. Wołoskiej prowadzącej w kierunku ul. W. Rzymowskiego. W tym czasie jezdnia będzie wyłączona z ruchu, na odcinku od ul. J.P. Woronicza do Marynarskiej.

Jadący ul. Wołoską od strony centrum będą musieli skręcić na skrzyżowaniu z ul. J.P. Woronicza. Nie będzie możliwości jazdy dalej na wprost. W czasie prac połączenie z ul. Wołoską stracą ulice Konstruktorska i Domaniewska (od strony ul. Suwak) oraz droga wyjazdowa z terenu biurowców (przed kładką). Remont przejdzie odcinek od granicy zakończonej w 2016 r. przebudowy ul. Wołoskiej do wysokości ronda Unii Europejskiej.

Zarząd Dróg Miejskich zwraca uwagę, że jadący ul. Wołoską w kierunku centrum nie będą mogli skręcić w lewo w ulice Domaniewską i Konstruktorską. Nie będzie także możliwości przejazdu na wprost w ciągu ul. Domaniewskiej. Objazd dla tych relacji zostanie poprowadzony ulicami: Samochodową do J.P. Woronicza i dalej Racjonalizacji. Objazd zamkniętej jezdni będzie poprowadzony ulicami: J.P. Woronicza – al. Niepodległości – al. Wilanowska lub J.P. Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu.

d1z1t7h

Warszawa. Objazdy dla komunikacji miejskiej

Autobusy linii 136 i 218 będą kursowały ulicami Postępu i Cybernetyki. Autobusy linii 138 oraz nocnych N01 i N36, w kierunku Bokserskiej i Ursynów Płn., zostaną skierowane na trasę przebiegającą ulicami: J.P. Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – A.J. Modzelewskiego. Autobusy linii nocnej N36 w kierunku Dworca Centralnego będą kursowały ul. Samochodową, a w wybranych kursach ulicami: Samochodowa – J.P. Woronicza – Racjonalizacji. Autobusy linii nocnej N33 w kierunku Zajezdni Woronicza pojadą ulicami: Domaniewska – Samochodowa – J.P. Woronicza. W kierunku Dworca Centralnego będą kursowały ulicami: J.P. Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – W. Rzymowskiego. Taką samą trasą pojadą w kierunku Os. Kabaty autobusy linii N34.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1z1t7h

Podziel się opinią

Share
d1z1t7h
d1z1t7h