Trwa ładowanie...

Warszawa. Ulica Saska przejezdna. Remont jednak jeszcze się nie skończył

W tym tygodniu ulica Saska na Pradze-Południe została ponownie otwarta dla ruchu. ZDM będzie teraz prowadził w tej lokalizacji następne prace. 

fot. Zarząd Dróg Miejskichfot. Zarząd Dróg Miejskich
d39ko2b
d39ko2b

Zarząd Dróg Miejskich przebudował odcinek ulicy Saskiej i udostępnił ją dla samochodów i autobusów tuż przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego. Ulica ta bowiem, jako jedna z ważniejszych jezdni na Saskiej Kępie, umożliwia dojazd do wielu centralnych miejsc w tym placówek edukacyjnych.

Warszawa. Ulica Saska. Co się zmieniło?

"Przebudowa ulicy Saskiej na odcinku od alei Waszyngtona do ulicy Zwycięzców ruszyła w lipcu. Rozpoczęła się od sfrezowania starej nawierzchni i prac związanych z podbudową. Celem było wzmocnienie jezdni, by stała się trwalsza i szybko nie uległa zniszczeniu. Równocześnie prowadzono także prace związane z wymianą krawężników" – podaje Zarząd Dróg Miejskich.

d39ko2b

Drogowcy położyli na jezdni warstwę wiążącą. Pomimo, że droga została otwarta dla kierowców obowiązuje na niej obecnie ograniczenie prędkości do 30 km/h. Prowadzone są też prace na wiadukcie w ciągu ulicy Saskiej nad Trasą Łazienkowską.

Jak wyglądają polskie drogi podczas wakacji 2020? Policjant zauważa, że jest bezpieczniej

Dodatkowo drogowcy modernizują chodniki na ulicy Saskiej, zapowiadając, że okolica zyska więcej zieleni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d39ko2b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d39ko2b