Trwa ładowanie...
holderName

Warszawa – Ulubionym Miastem Społeczności Turystycznej?

Zagłosuj na nasze miasto w ogólnopolskim konkursie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa – Ulubionym Miastem Społeczności Turystycznej?
holderName

Warszawa jest jednym z uczestników w kategorii Ulubione Miasto Społeczności Turystycznej 2014. Konkurs “Lubimy podróżować, czyli co lubi społeczność turystyczna ?"skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się do promocji i zwiększenia popularności swojego regionu, miasta, wydarzenia, obiektu oraz wszelkich atrakcji turystycznych.

Czytaj też: Warszawa w gronie najtańszych miast europejskich dla turystów!

Celem konkursu jest wyłonienie z każdej kategorii najbardziej atrakcyjnych i przyjaznych dla turystów atrakcji oraz miejsc, a także szerokie wsparcie inicjatyw regionalnych i lokalnych. Laureatami konkursu zostaną uczestnicy, którzy najbardziej zaangażują społeczność turystyczną i zdobędą największą ilość głosów. W konkursie dostępnych jest 6 kategorii tematycznych: Regiony, Miasta, Atrakcje, Biura podróży, Noclegi i Wydarzenie. Nabór uczestników zakończy się dnia 30 czerwca, a głosowanie potrwa do 31 sierpnia br. Konkurs jest całkowicie darmowy.

Na Warszawę można głosować w kategorii "Miasta". Macie wątpliwości, czy zagłosować na stolicę? Pomyślcie, ile w naszym mieście jest ciekawej i wielkiej historii, ile wspaniałych miejsc do zobaczenia, poznania, zwiedzenia, ile fajnych lokali do odwiedzenia. Dopingujemy do głosowania.
Nagrodą jest ogólnopolska kampania promocyjna fundowana przez SocialTravel.pl oraz certyfikat "Ulubiony ... Społeczności Turystycznej 2014" (region, miasto, atrakcja, biuro podróży, obiekt noclegowy, wydarzenie).

Więcej informacji na temat Akcji: www.socialtravel.pl .

Czytaj też: Muzeum Powstania Warszawskiego najciekawszą atrakcją turystyczną w Warszawie

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName