Trwa ładowanie...
d4mhldn

Warszawa – Ulubionym Miastem Społeczności Turystycznej?

Zagłosuj na nasze miasto w ogólnopolskim konkursie!
Share
Warszawa – Ulubionym Miastem Społeczności Turystycznej?
d4mhldn

Warszawa jest jednym z uczestników w kategorii Ulubione Miasto Społeczności Turystycznej 2014. Konkurs “Lubimy podróżować, czyli co lubi społeczność turystyczna ?"skierowany jest do wszystkich, którzy chcieliby przyczynić się do promocji i zwiększenia popularności swojego regionu, miasta, wydarzenia, obiektu oraz wszelkich atrakcji turystycznych.

Czytaj też: Warszawa w gronie najtańszych miast europejskich dla turystów!

Celem konkursu jest wyłonienie z każdej kategorii najbardziej atrakcyjnych i przyjaznych dla turystów atrakcji oraz miejsc, a także szerokie wsparcie inicjatyw regionalnych i lokalnych. Laureatami konkursu zostaną uczestnicy, którzy najbardziej zaangażują społeczność turystyczną i zdobędą największą ilość głosów. W konkursie dostępnych jest 6 kategorii tematycznych: Regiony, Miasta, Atrakcje, Biura podróży, Noclegi i Wydarzenie. Nabór uczestników zakończy się dnia 30 czerwca, a głosowanie potrwa do 31 sierpnia br. Konkurs jest całkowicie darmowy.

Na Warszawę można głosować w kategorii "Miasta". Macie wątpliwości, czy zagłosować na stolicę? Pomyślcie, ile w naszym mieście jest ciekawej i wielkiej historii, ile wspaniałych miejsc do zobaczenia, poznania, zwiedzenia, ile fajnych lokali do odwiedzenia. Dopingujemy do głosowania.
Nagrodą jest ogólnopolska kampania promocyjna fundowana przez SocialTravel.pl oraz certyfikat "Ulubiony ... Społeczności Turystycznej 2014" (region, miasto, atrakcja, biuro podróży, obiekt noclegowy, wydarzenie).

Więcej informacji na temat Akcji: www.socialtravel.pl .

Czytaj też: Muzeum Powstania Warszawskiego najciekawszą atrakcją turystyczną w Warszawie

d4mhldn

Podziel się opinią

Share
d4mhldn
d4mhldn