Trwa ładowanie...

Warszawa. Utrudnienia w kursowaniu autobusów z powodu awarii wodociągu na Ursusie

Autobusy linii 129, 177 i 187 zostaną skierowane na objazdy z powodu awarii wodociągu w ul. Kościuszki - poinformował w nocy Warszawski Transport Publiczny. Zmiany obowiązują do odwołania.
Share
Warszawa. Usuwanie awarii na Pradze w rejonie ulicy Jagiellońskiej
Warszawa. Usuwanie awarii na Pradze w rejonie ulicy JagiellońskiejŹródło: Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński
dod1wgb

W niedzielę po godz. 3 na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego poinformowano o awarii wodociągu przy ul. Kościuszki. Wskutek awarii, od początku kursowania do odwołania, autobusy linii 129, 177 i 187 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

Autobusy linii 129 pojadą tylko w kierunku krańca KOŁO: PKP URSUS – Sosnkowskiego – Kościuszki – Spisaka – Kompanii AK „Kordian” – Pużaka – Sławka – … – KOŁO; 177 tylko w kierunku krańca WKD OPACZ: URSUS RATUSZ – … – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – … – PKP OPACZ, zaś autobusy linii 187 tylko w kierunku krańca STEGNY: URSUS NIEDŹWIADEK – … – Cierlicka – Kościuszki – Spisaka – Kompanii AK „Kordian” – Pużaka – Sławka – … – STEGNY

Ponadto zawieszone zostało funkcjonowanie przystanków: PKP Ursus 05 i Pl. Tysiąclecia 01.

dod1wgb

To kolejna awaria, do której doszło w ostatnich dniach w stolicy. W piątek nastąpiła przerwa w dostawach ciepła w rejonie ul. Szareckiego na Bemowie i ul. Brązowniczej na Bielanach.

W czwartek nastąpiła przerwa w dostawach ciepła również w rejonie ul. Brązowniczej 1B, ul. Kondratowicza 49, w rejonie Al. Komisji Edukacji Narodowej 46 oraz Gagarina, Nabielaka, Sułkowickiej i Tatrzańskiej.

W środę wieczorem ogrzewania nie miały z kolei cztery budynki w okolicy ul. Zagłoby oraz po dwa na ul. Keniga i Orląt Lwowskich, we wtorek - kilkadziesiąt budynków w rejonie ul. Tynieckiej i ul. Jagiellońskiej, a w poniedziałek siedem budynków w rejonie ul. Solec.

Natomiast w ubiegły piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło także w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej.

dod1wgb

Kwintesencja minimalizmu. Pomysł na dom za 100 tysięcy złotych

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dod1wgb

Podziel się opinią

Share
dod1wgb
dod1wgb