Trwa ładowanie...

Warszawa. Uwaga na utrudnienia na drodze. Od Bielan do Marek stoi korek

Zderzenie we wtorek rano dwóch samochodów osobowych w okolicach Bielan spowodowało poważne utrudnienia na drodze S8 na wysokości Bielan. Na trasie utworzył się kilkukilometrowy zator. Służby drogowe powoli usuwają utrudnienia, jednak rozładowanie korka może potrwać jeszcze jakiś czas.

Share
Warszawa. Poranny korek na S8. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów osobowych w okolicach Bielan kierowcy stali w potężnym korku
Warszawa. Poranny korek na S8. Na skutek zderzenia dwóch pojazdów osobowych w okolicach Bielan kierowcy stali w potężnym korku Źródło: Materiały WP, fot: Adobe
d35smnr

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała we wtorkowy poranek o wypadku, do jakiego doszło pomiędzy węzłami Wisłostrada a Marymoncka na krajowej drodze S8, na wysokości ulicy Gdańskiej. Kolizja dwóch pojazdów osobowych zablokowała drogę w kierunku Poznania.

Warszawa. Uwaga na utrudnienia na drodze. Od Bielan do Marek stoi korek

W kraksie na szczęście nie ucierpieli ludzie. Pojazdy, które najechały na siebie, uległy uszkodzeniu, ale nie doszło do znaczących zniszczeń. Jednak konsekwencje stłuczki poważnie odczuli kierowcy, którzy o poranku podróżowali drogą S8 w okolicach Bielan.

Utworzył się potężny korek. Wprawdzie po przybyciu na miejsce służb drogowych auta udało się skierować na pas awaryjny, ale to nie rozwiązało problemów błyskawicznie. Nawet wtedy bowiem oczekiwanie na udrożnienie ruchu wymagało cierpliwości - nagromadzenie pojazdów, które nie mogły przejechać tuż po drogowym incydencie, było tak ogromne, że opuszczenie miejsca kolizji i korka przez kierowców zablokowanych samochodów zajęło nieco czasu.

"Winna była nawigacja". Żenujące tłumaczenia kierowców, którzy łamią przepisy

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d35smnr

Podziel się opinią

Share
d35smnr
d35smnr