Trwa ładowanie...

Warszawa: w ZOO mężczyzna wpadł do wybiegu dla niedźwiedzi. Chciał zrobić sobie selfie, ale był pijany

Do dramatycznych scen doszło w warszawskim ogrodzie zoologicznym. Mężczyzna, który ledwo trzymał się na nogach, próbował sobie zrobić zdjęcie przy wybiegu dla niedźwiedzi. W pewnym momencie wpadł do wody, która znajduje się obok wybiegu.

Warszawa: w ZOO mężczyzna wpadł do wybiegu dla niedźwiedzi. Chciał zrobić sobie selfie, ale był pijanyŹródło: PAP, fot: Radek Pietruszka
d2mk46z
d2mk46z

Do zdarzenia doszło w ostatni weekend w ZOO w stolicy. Jak relacjonują świadkowie, mężczyzna był bardzo pijany. Ledwo trzymał się na nogach, kołysał się na boki. Ale mimo to wpadł na pomysł, żeby zrobić sobie selfie tuż przy ogrodzeniu z wybiegiem dla niedźwiedzi.

W pewnym momencie jednak stracił równowagę i przeleciał przez barierki. Wpadł do części wodnej wybiegu dla niedźwiedzi - podaje serwis Metro Warszawa. Świadkowie wypadku wpadli w panikę. "Momentalnie uciekłam z córką. Bałam się, że zaraz niedźwiedź zje tego chłopaka" - powiedziała pani Małgorzata.

Do ZOO szybko przyjechała policja oraz straż pożarna. "Po tym, jak mężczyzna wpadł do wybiegu, postanowił sobie popływać. Po wyciągnięciu z wody został przebadany przez lekarzy. Był pijany, dlatego przewieziono go na izbę wytrzeźwień" - wyjaśniła Paulina Onyszko z komendy rejonowej policji Praga-Północ.

d2mk46z

Pyton nad Wisłą. Trwają poszukiwania węża

Z kolei mieszkańców Mazowsza zelektryzowała informacja o pytonie tygrysim. W okolicy miejscowości Gassy znaleziono ponad 6-metrową wylinkę węża. Wiadomo już, że jest to świeża skóra pytona, który może ważyć nawet 50 kg. Policja apeluje o ostrożność i zaniechanie spacerów.

Do tego sensacyjnego odkrycia doszło między miejscowościami Gassy a Cieciszewem (pow. piaseczyński). Wylinka należy do pytona tygrysiego, który może mieć ok. 6 metrów długości. Wąż może ważyć nawet 40-50 kilogramów.

WP.PL
Źródło: WP.PL

W akcję włączyła się policja wodna oraz WOPR. Służba Ochrony i Ratownictwa Zwierząt Animal Rescue Polska apeluje o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących nietypowego w tym rejonie okazu.

d2mk46z
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2mk46z