Trwa ładowanie...
d3lr9he

Warszawa. Weekend z literaturą w Ogrodzie Saskim

W stolicy ostatni weekend lata upłynie pod znakiem spotkań z literaturą. W dniach 18-20 września odbędzie się Plener Literacki, na który zapraszają Miasto Stołeczne Warszawa oraz Fundacja Historia i Kultura - organizator Targów Książki Historycznej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. W weekend odbędzie się plener literacki
Warszawa. W weekend odbędzie się plener literacki (Urząd m.st. Warszawa, Fot: Urząd m.st. Warszawa)
d3lr9he

W trakcie pleneru odbędą się spotkania z autorami i wydawcami, prezentacje i kiermasz książek. Wydarzenie będzie przebiegać w bezpiecznej formie, z uwzględnieniem zaleceń sanitarnych.

Organizatorzy Pleneru Literackiego zapraszają do Ogrodu Saskiego, gdzie będzie można się spotkać m.in. z laureatami Nagrody Literackiej m.st. Warszawy (Jakub Żulczyk, Grzegorz Piątek, Arkadiusz Szaraniec, Marcin Szczygielski). Z plenerową publicznością spotkają się także Wojciech Chmielarz, Mariusz Czubaj, Nina Majewska-Brown, Piotr Milewski, Przemysław Semczuk, Naval, Józef Krzyk, Bartosz Lech Grykowski, Izabela Połońska, Thomas Arnold, Ewa Karwan-Jastrzębska, Agnieszka Tyszka, Ida Pierelotkin i Katarzyna Majgier. Spotkania z autorami poprowadzą Jerzy Kisielewski i Adam Szaja.

Na plenerze nie zabraknie wydawców. Czytelnicy będą mogli zaopatrzyć się w publikacje, często po promocyjnych cenach.

Godziny otwarcia Pleneru Literackiego: piątek w godz. 13.00-18.30, sobota i niedziela w godz. 11.00-18.30. Szczegółowy program znajduje się na stronie organizatora.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3lr9he

Podziel się opinią

Share
d3lr9he
d3lr9he