Trwa ładowanie...

Warszawa - Wrocław. Więcej połączeń!

Polskibus będzie kursował na tej trasie aż 9 razy dziennie!

Share
Warszawa - Wrocław. Więcej połączeń!
d2occow

Od 7 stycznia przyszłego roku PolskiBus.com zwiększa liczbę bezpośrednich połączeń autokarowych z Warszawy do Wrocławia. Autokary odjadą z Warszawy aż dziewięć razy dziennie. Pasażerowie będą mieli też do dyspozycji sześć bezpośrednich połączeń ekspresowych pomiędzy Warszawą a Wrocławiem oraz trzy kursujące przez Łódź.

Bilety można kupić już dziś na stronie www.polskibus.com. Warto zaplanować wyjazd wcześniej (na przykład na ferie zimowe) i dokonać rezerwacji- jest to szansa na kupienie biletu za 1 zł.

Zgodnie z nowym rozkładem bezpośrednie połączenia ekspresowe z Warszawy do Wrocławia realizowane będą codziennie w godzinach: 06.00, 9.00, 11.30, 14.00, 16.00 i 17.00. Autokary z Warszawy do Wrocławia przez Łódź będą odjeżdżały o godzinach: 7.00, 18.00 i 21.00. Autokary wyruszają z dworca autobusowego Metro Wilanowska (stanowisko 14) w Warszawie.

d2occow

Dla tych, co mają małe dzieci. Pamiętajcie, by zarezerwować fotelik dziecięcy. Jak informuje Polskibus.com, W trosce o bezpieczeństwo naszych małych pasażerów przypominamy, że rodzice powinni zapewnić im fotelik podczas podróży. Jednocześnie informujemy, że na pokładzie każdego autokaru PolskiBus.com są dostępne dwa foteliki dla dzieci o wadze: 9-36 kg.

Małych dzieci może być więcej (zwłaszcza podczas ferii), warto więc dopytać o szczegóły podróży w foteliku lub zabrać ze sobą własny.

d2occow
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2occow