ycipk-3l8cky

Warszawa wspiera ochronę wilków

Tegoroczna polska edycja akcji "Godzina dla Ziemi" dedykowana ochronie wilków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa wspiera ochronę wilków
ycipk-3l8cky

Organizatorzy polskiej edycji Godziny dla Ziemi WWF, postanowili zadbać o sytuację wilków w naszym kraju. W najbliższą sobotę, 19 marca o godzinie 12.00, odbedzie się finał akcji. Wówczas Warszawa symbolicznie "zawyje" dla wilka.

Środowiska związane z ochroną zwierząt, a także bezpośredni organizatorzy - WWF (World Wide Fund for Nature) zachęcają do aktywnego wzięcia udziału w akcji. Tegoroczne hasło jednoznacznie odnosi się do wilków i brzmi: "Dołacz do watahy i zawyj dla wilka". Jak dotąd dla wilków zawyli mieszkańcy Białegostoku, Gdańska, Olsztyna, Poznania, Rzeszowa i Wrocławia. W tę sobotę do akcji włączą się mieszkańcy Łodzi, Krakowa i oczywiście Warszawy. Stołeczny finał akcji odbędzie się na skwerze Hoovera, o godzinie 12.00.

Każdy, kto chce wyrazić poparcie dla akcji, może dołączyć do symbolicznej wilczej watahy na stronie godzinadlaziemi.pl lub samodzielnie inicjując akcję wycia dla wilka i umieszczając filmik w mediach społecznościowych z hashtagiem #godzinadlawilka i #zawyjdlawilka. Akcję "Godzinę dla wilka" wspiera Marcin Dorociński , który jest ambasador Fundacji WWF Polska, a także zespół "Wilki".

ycipk-3l8cky

WWF w ramach kampanii "Godzina dla Ziemi" angażuje ludzi w rozwiązywanie istotnych problemów ekologicznych , które wymagają wsparcia społeczeństwa. W Polsce, celem tegorocznej kampanii jest wzrost społecznej akceptacji i świadomości konieczności ochrony wilka. Dlatego też cała akcja odbywa się pod hasłem „Godzina dla wilka”.

Przeczytajcie też: Marian Kociniak nie żyje

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3l8cky

ycipk-3l8cky
ycipk-3l8cky