Trwa ładowanie...

Warszawa. Wybrzeże Gdyńskie po remoncie. Co się zmieniło?

Wymieniona dylatacja na wiaduktach, przywrócona stała organizacja ruchu czy nowe balustrady. ZDM poinformował o transformacji jaka ma miejsce na Wybrzeży Gdyńskim.
Share
fot. Zarząd Dróg Miejskich
fot. Zarząd Dróg Miejskich
d1uront

Zarząd Dróg Miejskich przeprowadził modernizację Wybrzeża Gdyńskiego.

Na odcinku Wybrzeża Gdyńskiego nad ulicą Gwiaździstą wymieniona została dylatacji bitumiczna.

"Nie wiązała się z montażem nowej stalowej konstrukcji dylatacyjnej i nałożeniem na nią betonu. Roboty polegały tu na włożeniu masy bitumicznej z kruszywem w warstwę nawierzchni asfaltowej na granicy obu przepraw mostowych" – tłumaczą procesy pracy stołeczni drogowcy.

d1uront

Następnie na jezdni została nałożona izolacja i nowa nawierzchnia. Prace przeprowadzane były etapami i trwały w tym rejonie około półtora miesiąca.

Prace w kopalni kruszywa wstrzymano. Operator koparki wykopał ogromny pocisk artyleryjski

Na wiaduktach bielańskiego odcinka Wisłostrady została przywrócona już stała organizacja ruchu. ZDM zapowiada, że planuje jeszcze odnowienie balustrad na przeprawach, jednak dalsza część remontu nie zakłóci funkcjonowania jezdni, a kierowcy nie powinni odczuć żadnych utrudnień. Całkowity koniec modernizacji ma zakończyć się w październiku.

d1uront

Warszawa. Wymiana dylatacji w stolicy

"W kwietniu wymieniliśmy dylatacje w kilku punktach na Trasie Siekierkowskiej. Na początku zeszłego tygodnia zakończyliśmy wymieniać dylatację wiaduktów w ciągu ulicą Dolina Służewiecka nad al. Komisji Edukacji Narodowej oraz ulicą Koński Jar. Wciąż trwają prace nad wymianą urządzeń dylatacyjnych przepraw w ciągu ulicą Wolskiej na wysokości skrzyżowania z ulicami Kasprzaka i Redutową" – dodają drogowcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1uront

Podziel się opinią

Share
d1uront
d1uront