Trwa ładowanie...

Warszawa. Wypadek na Bemowie. Autobus uderzył w latarnię

Kierowca odniósł lekkie obrażenia, autobus stracił szybę i uszkodził nadwozie, a latarnia złamała się - takie są skutki zderzenia autobusu miejskiego z latarnią. Przyczyną mogło być zasłabnięcie kierowcy.
Share
Warszawa. Autobus miejski na Bemowie wjechał prosto w latarnię. Powodem było chwilowe zasłabnięcie kierowcy
Warszawa. Autobus miejski na Bemowie wjechał prosto w latarnię. Powodem było chwilowe zasłabnięcie kierowcy
d1ja5th

Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie. Zupełnie niespodziewanie autobus miejskiej komunikacji trafił prosto w słup latarni stojącej przy ulicy Radiowej na warszawskim Bemowie. Doszło do uszkodzenia pojazdu - zniszczone zostały przednia szyba, która popękała od zderzenia ze słupem oświetleniowym oraz przód nadwozia.

Na miejsce wezwana została karetka pogotowia. Nikomu z podróżujących tym pojazdem pasażerów nic się nie stało. Cali i bez jakichkolwiek obrażeń przesiąść się musieli na inny kurs. Opatrzyć natomiast trzeba było kierowcę miejskiej linii. Odniósł on wprawdzie lekkie obrażenia, jednak trzeba było pilnie przewieźć do placówki medycznej. Wszystko bowiem wskazywało na to, że do tej kolizji na Bemowie doszło z powodu zasłabnięcia lub też może chwilowej utraty przytomności przez mężczyznę. Przejść on musi dokładne badania, zanim znów usiądzie za kierownicę i wieźć będzie pasażerów.

Kierowcy Zakładów Transportu Miejskiego regularnie przechodzą testy. Jednak zdarzają się sytuacje nieprzewidywalne. Wymagają za każdym razem wnikliwej oceny medycznej.

d1ja5th

Warszawa. Wypadek na Bemowie. Autobus uderzył w latarnię

Autobus trzeba było odholować do zatoczki przy Radiowej. Na szczęście nie skomplikowało to życia kierowcom - policja nie zanotowała żadnych poważniejszych utrudnień w ruchu pojazdów na Bemowie.

Piłka nożna. Czy psycholog jest potrzebny na zgrupowaniach kadry? "To zależy od oczekiwań każdej strony"

Aleksandra Dulkiewicz z ochroną: gdyby to nie było potrzebne, to byśmy tego nie robili

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1ja5th

Podziel się opinią

Share
d1ja5th
d1ja5th