Trwa ładowanie...
d1zj7px

Warszawa. Wypożyczał elektronarzędzia na sfałszowane dokumenty

30-latek posługując się podrobionym dowodem osobistym i prawem jazdy wypożyczał elektronarzędzia. Następnie najprawdopodobniej oddawał je do lombardów. Usłyszał trzy zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Zatrzymano podejrzanego o oszustwa
Warszawa. Zatrzymano podejrzanego o oszustwa (Policja)
d1zj7px

Pod koniec maja na policję wpłynęło zgłoszenie, że ktoś przywłaszcza sobie elektronarzędzia.

Policjanci ustalili, że dokumenty, jakimi posłużył się mężczyzna wypożyczający narzędzia były sfałszowane. W ten sam sposób podejrzany najprawdopodobniej oszukał również inną wypożyczalnię.

Policjanci nie mieli zbyt wielu informacji na temat podejrzanego, ale wpadli na trop 30-latka. Mężczyzna został zatrzymany. Był bardzo zaskoczony, że policjanci wiedzieli o fałszywych dokumentach i procederze wypożyczania elektronarzędzi, a następnie sprzedawania ich w lombardach.

d1zj7px

Podczas interwencji zabezpieczono podrobiony dowód osobisty i prawo jady. Znaleziono też narkotyki - mefedron i amfetaminę.

Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 30-latkowi trzech zarzutów. Dwa to zarzuty oszustwa. Jeden dotyczy posiadania środków odurzających. Aktualnie policja sprawdza, czy mężczyzna nie ma na koncie większej liczby podobnych przestępstw.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d1zj7px

Podziel się opinią

Share

d1zj7px

d1zj7px