Trwa ładowanie...
dl0q88h

Warszawa. Zamknięto wjazd na Most Poniatowskiego. "Pustka pod jezdnią"

Duże utrudnienia dla kierowców w Warszawie. Drogowcy w trybie awaryjnym zamknęli wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Zamknięty wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego
Warszawa. Zamknięty wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego (ZDM, Fot: ZDM Warszawa)
dl0q88h
  • Niemożliwy jest wjazd zarówno od strony Wilanowa, jak i Żoliborza
  • Pod jezdnią wykryto pustkę
  • Z tego powodu jest ryzyko zapadnięcia się nawierzchni

W środę rano drogowcy w Warszawie zamknęli jeden z ważniejszych węzłów komunikacyjnych w Warszawie. Chodzi o fragment jezdni na węźle Wisłostrady z mostem Poniatowskiego.

Zamknięto ją w trybie awaryjnym, ponieważ jak alarmują drogowcy jezdnia może się zapaść. Według komunikatu ZDM, "podczas prac związanych z modernizacją odwodnienia remontowanego wiaduktu ceglanego odkryto pustkę znajdującą się pod jezdnią".

dl0q88h

- Jest ryzyko, że jezdnia znajdująca się nad nią może się zapaść. W związku z tym w trybie pilnym została zamknięta - podali pracownicy warszawskiego ZDM.

W związku z wyłączeniem tego fragmentu z ruchu, kierowcy nie mogą wjechać z Wisłostrady na most Poniatowskiego. Zakaz dotyczy jadących od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza. Możliwy jest za to nadal, zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. Zjazd w kierunku Wilanowa odbywa się za pomocą tymczasowego łącznika.

Po zamknięciu jezdni, ZDM szacuje zakres niezbędnych prac naprawczych. Dopiero po tym, możliwa będzie ocena czasu niezbędnego na naprawę uszkodzenia i przywrócenie regularnego ruchu przy moście Poniatowskiego.

dl0q88h

Źródło: ZDM

Masz news, zdjęcie lub film związany z pogodą? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: Jurek Owsiak prezydentem? Jest odpowiedź

dl0q88h

Podziel się opinią

Share
dl0q88h
dl0q88h