Trwa ładowanie...

Warszawa. Zaprzysiężenie Prezydenta RP na pl. Piłsudskiego. Utrudnienia drogowe

Zaprzysiężenie prezydenta odbędzie się w czwartek, 6 sierpnia. Mieszkańcy Warszawy muszą liczyć się ze zmianami w ruchu drogowym w okolicy placu Piłsudskiego.

Warszawa. Zaprzysiężenie Prezydenta RP na pl. Piłsudskiego. Utrudnienia drogoweŹródło: Urząd m.st. Warszawa
d2ddvn4

W najbliższy czwartek, 6 sierpnia na placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się uroczyste zaprzysiężenia prezydenta oraz przejęcia przez niego zwierzchnictwa nad siłami zbrojnymi.

Warszawa. Plac Piłsudskiego. Utrudnienia w ruchu drogowym

Utrudnienia rozpoczną się już 5 sierpnia w środę, kiedy to wojskowi będą prowadzić próby na pl. Piłsudskiego. Zakazem parkowania zostanie wówczas objęta ulica Królewska wzdłuż Ogrodu Saskiego.

Natomiast dzień później – 6 sierpnia – parkowanie nie będzie możliwe na ulicach gen. Tokarzewskiego-Karaszewicza wraz z parkingami przed Dowództwem Garnizonu Warszawa i Hotelem Europejskim, Królewskiej na odcinku od ul. Marszałkowskiej do Krakowskiego Przedmieścia, Fredry i ulicy Wierzbowej od ulicy Senatorskiej do pl. Piłsudskiego wraz z parkingiem naprzeciwko budynku Metropolitan. Ponadto stołeczni kierowcy nie będą mogli wjechać także na parking przed Teatrem Wielkim - Operą Narodową na pl. Teatralnym.

d2ddvn4

Zobacz także: Spowodował kolizję i jechał pod prąd. Grozi mu nawet 12 lat pozbawienia wolności

Jak ostrzega warszawski ratusz, 6 sierpnia w godz. 12.00-17.00 całkowicie wyłączone z ruchu będą również ulice: gen. Tokarzewskiego-Karaszewicza, Wierzbowa, Królewska na odcinku od ulicy Marszałkowskiej do Krakowskiego Przedmieścia i Fredry.

Tego dnia w godz. 15.00-15.30 odbędzie się przemarsz pododdziałów wojskowych. W związku z wydarzeniem czasowy zakaz poruszania się samochodami będzie obowiązywał na trasie przemarszu – od pl. Teatralnego przez ulicę Senatorską, Miodową, Krakowskie Przedmieście, następnie ulicę Królewską do pl. Piłsudskiego.

d2ddvn4

Warszawa. Zmiany w komunikacji miejskiej

"W środę, 5 sierpnia, w godz. 11.30-14.00 mogą wystąpić zmiany tras autobusów przejeżdżających w rejonie pl. Piłsudskiego, zaś w czwartek, 6 sierpnia, w godz. 12.00-17.30 autobusy linii E-2, 102, 106, 107, 111, 116, 128, 175, 178, 180, 222, 503 i 518 pojadą trasami zmienionymi" – podaje Karolina Gałecka z Urzędu Miasta.

Szczegółowe informacje dotyczące zmian w ruchu drogowym można śledzić na stronie Warszawskiego Transportu Publicznego.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ddvn4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ddvn4