Trwa ładowanie...
holderName

Warszawa. Zawalił się dach w kamienicy na Woli. Jest odpowiedź burmistrza dzielnicy

W jednej z wolskich kamienic doszło w piątek do uszkodzenia dachu. Jak zapewnia burmistrz dzielnicy, kontroli zostały poddane kolejne budynki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Przy ulicy Ogrodowej doszło do zniszczenia części dachu. Dzielnica pomaga mieszkańcom.
Warszawa. Przy ulicy Ogrodowej doszło do zniszczenia części dachu. Dzielnica pomaga mieszkańcom. (Google Maps)
holderName

12 czerwca w piątek w budynku zlokalizowanym przy ulicy Ogrodowej 55 na Woli doszło do uszkodzenia poszycia dachu, o czym informowaliśmy TUTAJ. Zniszczenia tej samej nocy zostały zabezpieczone przez ZGN Wola, a mieszkańcy ośmiu lokali – ewakuowani. Budynek zamieszkiwało łącznie siedem rodzin. Natychmiast ruszył też proces mający na celu wyłonienie potencjalnego wykonawcy prac remontowych.

W dniu dzisiejszym, 15 czerwca zaplanowana została ostateczna wizja lokalna Inspektora Nadzoru Budowlanego. Urząd Dzielnicy zaznaczył, że liczy na jak najszybszą decyzję z Powiatowej Inspekcji Nadzoru Budowlanego co do zakresu remontu, który należy tam przeprowadzić.

Warszawa. Pomoc dla siedmiu rodzin

"Zabezpieczyliśmy miejsce pobytu dla rodzin, których to mieszkania zostały wyłączone z eksploatacji" – zapewnił burmistrz Woli, Krzysztof Strzałkowski.

holderName

Zobacz także: "Trąba powietrzna nawiedziła Kaniów. "Myślałem, że wszystkie domy wybuchną""

Osoby, które zamieszkiwały w wyłączonych obecnie z użytkowania lokalach, mogą liczyć m.in. na posiłki, większość z tych rodzin przeniosła się tymczasowo do ośrodka na ulicy Karolkowej.

Jak poinformował Krzysztof Strzałkowski kontroli zostały poddane również inne budynki w dzielnicy, jednak nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała się tam powtórzyć.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName