Trwa ładowanie...

Warszawa. ZDM "poprawia" Młociny. Trwa modernizacja

W okolicy centrum handlowego Galeria Młociny trwa przebudowa układu drogowego. Zdradzamy co się zmieni.

Share
Warszawa. ZDM "poprawia" Młociny. Trwa modernizacja
d675s80

Projekt obejmuje m.in. budowę nowego chodnika i drogi dla rowerów przy ulicy Zgrupowania AK “Kampinos”, po wschodniej stronie jezdni, od trasy mostu M. Skłodowskiej-Curie do Galerii Młociny.

Warszawa. Usprawnienie ruchu pieszych, rowerzystów i samochodów

Pojawią się tam dodatkowe naziemne przejścia i przejazdy na skrzyżowaniu z al. gen. Marii Wittek. Na skrzyżowaniu Zarząd Dróg Miejskich zapowiada wybudowanie dodatkowego pasa do lewoskrętu w kierunku centrum handlowego. Modernizacji zostanie poddana istniejąca już sygnalizacja świetlna.

"Przeorganizowany zostanie też ruch przy skrzyżowaniu na wysokości galerii handlowej i wyjazdu z węzła Młociny. Inwestor, firma Echo Investment, zainstaluje tu sygnalizację świetlną oraz dokona korekty układu chodników i dróg rowerowych wraz z przejściami i przejazdami. Przy okazji powstanie też brakujący odcinek drogi dla rowerów wzdłuż węzła Młociny, który połączy istniejące fragmenty w całość. Dodatkowo Echo Investment ma przebudować drogę dla rowerów, która powstała naprzeciwko wejścia do galerii" – informuje ZDM.

d675s80

"Zobacz także: Droga S8 pod wodą. Przerażające nagranie z Warszawy"

Już od dłuższego czasu w okolicy galerii Młociny obserwowane były problemy komunikacyjne. Obecnie wykonywane są prace budowy nowego chodnika po zachodniej stronie ul. Zgrupowania AK “Kampinos”.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, remont powinien zakończyć się do końca lipca. Projekt finansuje inwestor prywatny.

(fot. Zarząd Dróg Miejskich)

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d675s80

Podziel się opinią

Share
d675s80
d675s80