Trwa ładowanie...
d46y3gg

Warszawa. ZDM remontuje Żoliborz. Będą weekendowe utrudnienia

Trwają weekendowe prace przy ulicy Potockiej na Żoliborzu. Drogowcy wymienią nawierzchnię, natomiast okoliczni mieszkańcy i stołeczni kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami drogowymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
fot. Zarząd Dróg Miejskich
fot. Zarząd Dróg Miejskich
d46y3gg

Prace remontowe przy ulicy Potockiej rozpoczęły się już w piątek około godziny 22.00 i potrwają do poniedziałkowego poranka.

Roboty przy nowej nawierzchni w okolicy poprzedziła wymiana krawężników.

Warszawa. Uwaga na zmiany w ruchu drogowym

d46y3gg

Zarząd Dróg Miejskich informuje o zamknięciu dla ruchu jezdni na odcinku od ulicy Mickiewicza do ulicy Gwieździstej od piątku wieczorem do poniedziałku, 24 sierpnia, do godz. 4.00.

Mechanik będzie miał pełne ręce roboty. Chińska droga po ulewnych deszczach

"Jadący ulicą Potocką od strony ulicy J. Słowackiego będą musieli skręcić w prawo lub w lewo w ulicę A. Mickiewicza. Nie będzie można także skręcić z ulicy A. Mickiewicza w ulicę Potocką w kierunku Gwiaździstej. Połączenie z ulicą Potocką straci ulica Drohicka. Wyłączona z ruchu będzie również wschodnia jezdnia ulicy A. Mickiewicza w rejonie skrzyżowania z ulicą Potocką. Kierowcy chcący dojechać do ulicy Drohickiej będą mieli możliwość skrętu w ulicę Mścisławską. Wyjazd z tych ulic będzie możliwy ulicami Bytomską do F. Bohomolca. Na ulIlicy Mścisławskiej pomiędzy A. Mickiewicza a Bytomską będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: A. Mickiewicza – Z. Krasińskiego – Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny" – wyjaśniają warszawscy drogowcy.

d46y3gg

Mieszkańcy stolicy muszą liczyć się także ze zmianami w komunikacji miejskiej. Na objazdy zostaną wysłane autobusy linii 122. Pojazdy pojadą trasą od ulicy J. Słowackiego, przez ulicę Gdańską, M. Hłaski, Rudzką, Klaudyny, Podleśną i Gwieździstą, aż do przystanku Barczewska 02. Natomiast autobusy poruszające się w kierunku przeciwnym, będą skręcały z Klaudyny w ulicę A. Mickiewicza.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d46y3gg

Podziel się opinią

Share
d46y3gg
d46y3gg