Trwa ładowanie...
holderName

Warszawa. ZDM wymienia dylatacje na Wybrzeżu Gdyńskim. Będą utrudnienia

Zarząd Dróg Miejskich planuje wymianę dylatacji na wiaduktach bielańskiego odcinka Wisłostrady. Kierowcy muszą liczyć się ze zmianami w ruchu drogowym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawa. Trwa remont przy Wybrzeżu Gdyńskim (fot. Zarząd Dróg Miejskich)
Warszawa. Trwa remont przy Wybrzeżu Gdyńskim (fot. Zarząd Dróg Miejskich)
holderName

Drogowcy rozpoczynają modernizację w rejonie skrzyżowania z ulicą Gwiaździstą.

Prace ruszają w piątek 31 lipca, około godziny 22.00. Wówczas z ruchu zostanie wyłączony lewy pas w kierunku Łomianek, jak również prawy, prowadzący do centrum.

"Wymiana urządzenia dylatacyjnego to skomplikowany proces, który wymaga zachowania określonych reżimów technologicznych. Po usunięciu starego urządzenia i ułożeniu nowego urządzenia dylatacyjnego wylany beton potrzebuje kilku dni za związanie. Po tym etapie nakładana jest izolacja i nawierzchnia. Całość prac na jezdniach wiaduktów w obu kierunkach chcemy zrealizować do końca sierpnia" – tłumaczy Zarząd Dróg Miejskich.

holderName

"Zobacz także: Wola Krzysztoporska. Odkrycie archeologiczne. Remontowali park, wykopali skarby"

Warszawa. Punkty wymiany dylatacji w stolicy

Drogowcy zapewniają, że prace, które mają spory wpływ na funkcjonalność jezdni i powodują utrudnienia drogowe prowadzone są zazwyczaj w okresie wakacji. W tym momencie poza Wybrzeżem Gdyńskim, wymiana dylatacji ma miejsce także na ulicy Wolskiej i w Dolinie Służewieckiej. Dylatacja została wymieniona w kwietniu również na kilku odcinkach Trasy Siekierkowskiej.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName