Trwa ładowanie...

Warszawa. Awaria ciepłownicza. Zimne kaloryfery w Śródmieściu

W piątek spółka Veolia Energia Warszawa poinformowała, że w rejonie ul. Wilczej w Śródmieściu nastąpiła przerwa w dostawach ciepła. Bez ciepłej wody i ogrzewania są mieszkańcy jednego budynku.
Share
Warszawa. W Śródmieściu wystąpiła przerwa w dostawach ciepła [zdj. ilustracyjne]
Warszawa. W Śródmieściu wystąpiła przerwa w dostawach ciepła [zdj. ilustracyjne]Źródło: Agencja FORUM, Fot: Daniel Dmitriew
d6etze3

Spółka Veolia Energia Warszawa poinformowała o przerwach w dostawach ciepła w budynku przy Wilczej 12A. Przerwa dostawy ciepłej wody i ogrzewania obowiązuje od godz. 9.40.

Według informacji spółki przywrócenie dostaw ciepła planowane jest w piątek ok. godziny 15.

Warszawa. Awaria ciepłownicza. Czarna seria awarii

To kolejna w ostatnim czasie awaria ciepłownicza w stolicy. W niedzielę wstrzymano dostawę ciepła do ponad 20 budynków w rejonie ul. Kruczej.

d6etze3

W ubiegły piątek przerwa w dostawach ciepła nastąpiła w rejonie ul. Sonaty na Służewie. Wcześniej pozbawieni ciepła byli mieszkańcy 24 budynków na Sadybie.

Najpoważniejsze awarie w Warszawie miały miejsce w połowie stycznia na ulicy Jagiellońskiej na Pradze-Północ. Wówczas ciepła pozbawionych było nawet 60 budynków jednocześnie.

Za sprawą tak częstych problemów grzewczych w stolicy powołano roboczy zespół ds. prywatyzacji sieci ciepłowniczej w Warszawie. Informował o tym wiceszef Ministerstwa Klimatu i Środowiska Jacek Ozdoba.

- My uważamy, że po tylu latach warszawiakom należy się odpowiedź czy ta prywatyzacja, w mojej ocenie jeden z największych skandali warszawskiej Platformy Obywatelskiej, z punktu widzenia już wielu lat, była opłacalna - oznajmił wiceminister klimatu i środowiska.

d6etze3

Czwarta przesłanka do aborcji? Małgorzata Kidawa-Błońska o projekcie KO

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d6etze3

Podziel się opinią

Share
d6etze3
d6etze3