Trwa ładowanie...
holderName

Warszawiacy stworzyli trailer dla Ridleya Scotta [WIDEO]

Warszawska firma odpowiedzialna była za wykreowanie niemal wszystkiego, co widać na ekranie
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawiacy stworzyli trailer dla Ridleya Scotta [WIDEO]
holderName

Do sieci trafiła zapowiedź amerykańskiej superprodukcji „Marsjanin”. Trzyminutowy film nie tylko wprowadza w tematykę „Marsjanina”, daje także naukowe podstawy historii pokazanej na ekranie. Zreallizowano go w warszawskim studio filmowym.

- Zamiast standardowego montażu ujęć z filmu, mamy tu zupełnie nowe, oryginalne podejście – wyjaśnia producentka Natalia Lasota z Juice. - Stworzyliśmy viral, który z jednej strony ma budować zainteresowanie „Marsjaninem”, z drugiej - dawać naukowe podstawy historii pokazanej na ekranie - dodaje.****

Zwiastun utrzymany jest w konwencji cieszącego się dużą popularnością w Stanach Zjednoczonych serialu popularnonaukowego „Kosmos”. Jego gospodarzem jest amerykańska gwiazda astrofizyki Neil DeGrasse Tyson.

holderName

Warszawska firma odpowiedzialna była za wykreowanie niemal wszystkiego, co widać na ekranie. Nad trzyminutowym filmem pracowano przez ponad dwa miesiące. - Poza nagraniami z udziałem Neila DeGrasse Tysona w naszym warszawskim studiu stworzyliśmy m.in. serię ujęć z mgławicą kosmiczną otaczająca prowadzącego oraz graficzny Układ Słoneczny pokazujący drogę, którą muszą przebyć astronauci z Ziemi na Marsa. Animowaliśmy ogromny model statku kosmicznego Hermes, wykorzystany w filmie Ridleya Scotta – wyjaśnia odpowiedzialny za efekty specjalne Jakub Knapik.

„Marsjanin” Ridley’a Scotta, to wielka produkcja łącząca kino akcji i science-fiction, opowiadająca o kosmonautcie Marku Watney'u (w tej roli Matt Damon), członku załogowej misji na Marsa.Został nakręcony na podstawie ksiązki Andy Weira pod tym samym tytułem.

Zobaczcie też: Za darmo: Święto odbudowy Warszawy

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName