Warszawiaki zaśpiewają dla Warszawiaków

Grupa Teatralna Warszawiaki zaprasza na Rynek Starego Miasta, a wieczorem na Cmentarz Powstańców Warszawy
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawiaki zaśpiewają dla Warszawiaków

Dziś, 1 sierpnia w 69. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego Grupa Teatralna Warszawiaki wyjdzie na ulicę, aby zagrać i zaśpiewać dla przechodniów piosenki, których kiedyś w trudnych dnach okupacji oraz Powstania słuchała ludność Warszawy. Z myślą o starszych osobach, które tego dnia ze względów zdrowotnych zostaną w domu postanowiono, że granie rozpocznie się w bramach, a potem - ok. godziny 15:30 - przeniesie się w okolice Rynku Starego Miasta.

Przygotowywaliśmy nowy lepertuar szpecjalnie na tę okazję. Na ulicy zagrają z nami Sylwester Kozera (banjo, gitara), Wojtek Buda (akordeon), Gabriela Mościcka (akordeon), Grzegorz Domański(bęben) oraz Tadeusz Czechak(gitara). Zaśpiewamy w składzie: Tunia, Matina, Gabi,, Marcin, Kozak, Kuba, Przemek, Grzesiek.

Wieczorową zaś porą "ferajna Warszawiakowa" uda się na Cmentarz Powstańców Warszawy (przy ul.Wolskiej), gdzie po zakończeniu uroczystości (trwających od godź 19.30) zagra krótki koncert na specjalną prośbę Pani Wandy Traczyk-Stawskiej ps. "Pączek".

Zapraszamy i polecamy!

Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.