Trwa ładowanie...

Warszawianki chcą być bezpieczne. "Zapisy na kurs straży miejskiej trwały półtorej godziny"

Kolejnej edycji "Bezpiecznej Warszawianki" towarzyszy ogromne zainteresowanie.

Share
Warszawianki chcą być bezpieczne. "Zapisy na kurs straży miejskiej trwały półtorej godziny"
d3uf4i2

Nie wszystkie mieszkanki stolicy, które planowały wziąć udział w tym kursie samoobrony, zdążyły się na niego zapisać. Okazuje się bowiem, że zainteresowanie przerosło oczekiwania samych organizatorów i limit miejsc wyczerpał się już pierwszego dnia. A rejestracja kandydatek trwała niespełna półtorej godziny.

"Bezpieczna Warszawianka" rozpoczyna się 20 lutego, a strażnicy miejscy fachowo przeszkolą 80 pań. Mieszkanki, które nie zarejestrowały się na kurs będą mogły wziąć udział w kolejnych edycjach szkolenia. Ma ono cykliczny charakter i jest organizowane, głównie ze względu na ilość kobiet zainteresowanych udziałem.

Przypomnijmy, że w trakcie kursu warszawianki nauczą się przede wszystkim, jak unikać niebezpiecznych sytuacji. Kiedy, z różnych przyczyn niestety do nich dojdzie, poznają reguły właściwego reagowania oraz garść zachowań, pozwalających obronić się przed ewentualnym atakiem . Będą nimi m.in. wyuczone techniki sztuk walki oraz nawyki obronne.

Ponadto "Bezpieczna Warszawianka" pozwoli wypracować modele postępowania w sytuacji zagrożenia oraz zwiększy pewność siebie wśród samych uczestniczek. Zajęcia będą się odbywać w sali sportowej przy ulicy Sołtyka 8/10 na warszawskiej Woli, w soboty o 12:00 i 14:00 oraz w niedziele w godzinach 10.00 i 12:00. Całość kursu obejmuje 10 jednostek zajęciowych.

d3uf4i2
d3uf4i2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3uf4i2