Trwa ładowanie...

Warszawscy artyści w metrze [WIDEO]

W najnowszych pociągach Inspiro warszawiaków spotkała miła niespodzianka. Zobaczcie jaka!

Share
Warszawscy artyści w metrze [WIDEO]
d2x3na2

Warszawiacy podróżujący metrem mogą już korzystać z najnowszych pociągów Inspiro. Dwa z nich rozpoczęły normalne kursowanie na I linii metra, a już wkrótce dołączą kolejne pojazdy. Podróżujących zaskoczył nowoczesny design, ale przede wszystkim - obecność muzyków!

*Inspiro to 120-metrowy pojazd przegubowy. Każdy może przejść od początku do końca składu bez konieczności wysiadania czy przesiadania między wagonami. Dwa nowe pociągi jeżdżą na trasie I linii warszawskiego metra od niedzieli 6 października 2013 roku. *Docelowo na obydwu liniach podziemnej kolejki mieszkańcy stolicy będą korzystać z 35 tych najnowocześniejszych pociągów w Europie.

d2x3na2

Pociagi Inspiro są w tej chwili najnowocześniejszym taborem metra w Europie. *Obowiązkowy przegląd techniczny będą przechodzić co 3 miesiące, podczas gdy pociągi rosyjskie wymagają przeglądu co 20 godzin, a Metropolis co 14 dni. Żywotność silników Inspiro jest szacowana na 2 mln km jazdy. Prędkość maksymalna wynosi 90 km/h. Dzięki dwusystemowości pociągi będą mogły obsługiwać zarówno I jaki II linię warszawskiego metra. *

d2x3na2

Podziel się opinią

Share
d2x3na2
d2x3na2