Trwa ładowanie...
d2jadhs

Warszawska językowa gra miejska

Dla każdego uczestnika nagroda gwarantowana. Do wygrania semestr nauki języka, bilety do kina, vouchery do restauracji
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawska językowa gra miejska
d2jadhs

Warszawskie szkoły językowe łączą siły we wspólnym projekcie! Warszawska terenowa gra językowa to ciekawy pomysł na spędzenie soboty dla osób zafascynowanych nauką języków obcych. Będzie to druga edycja zabawy, pierwsza odbyła się w czerwcu. Tym razem zostanie ona wzbogacona o kolejne atrakcje. W grze będzie też więcej elementów losowych - zapowiadają organizatorzy.

Dla każdego uczestnika zabawy są zagwarantowane atrakcyjne nagrody, a dla zwycięzców - darmowe kursy semestralne! Do wygrania kursy francuskiego, hiszpańskiego, angielskiego, tureckiego, perskiego, arabskiego lub któregoś z języków orientalnych (japoński, chiński, koreański, hindi). Poza tym bilety do kina i kupony do wykorzystania w kawiarni i restauracji, a także zniżki na podręczniki do nauki języków obcych.

Zobacz także: IV edycja Warszawskich Dni Rodzinnych

d2jadhs

Waszym zadaniem będzie rozwiązywanie zagadek i wykonywanie zadań specjalnych - mówią organizatorzy - W każdym miejscu będziecie mieli do rozwiązania zagadkę, za rozwiązanie której dostaniecie pieczątki - drużyny, które w najszybszym czasie zdobędą wszystkie pieczątki - otrzymają nagrodę główną. W każdej szkole będą również czekać na uczestników różne atrakcje związane z daną kulturą i krajem. Wszystkie osoby, które ukończą grę, otrzymają nagrody gwarantowane!

Start: sobota, 20 września, godz. 11.00, ul. Cicha 1/2 (Powiśle)

Udział w grze jest bezpłatny.

Zobacz, jakie inne darmowe wydarzenia odbywają się w Warszawie!

d2jadhs

Podziel się opinią

Share
d2jadhs
d2jadhs