Trwa ładowanie...
d1cxljl

Warszawska marka: Pudle w Pudle

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawska marka: Pudle w Pudle
d1cxljl

Te ubrania możecie zobaczyć od kilku sezonów na stołecznych ulicach. Są proste, ale i nonszalanckie. Rozmawiamy z Melanią Baranowską, projektantem warszawskiej marki Pudle w Pudle.

Jak można by określić pomysł na Pudle w Pudle?

Pudle w Pudle to marka łącząca w sobie streetwear, basic oraz luźną nonszalancję. Ubrania są starannie wykonane z dobrego materiału, szyte dla każdej dziewczyny do użytku codziennego. Nietypowe formy i funkcjonalność pozwalają dodać nieco niezwykłości do każdego dnia.

d1cxljl

Co okazało się największym hitem?

Hmmm.. ciężko jednoznacznie opowiedzieć. Co innego było hitem według gazet modowych, a co innego dla kupujących. Na przykład bejsbolówka 'THE FLAWLESS' (niebieska kurtka z jednym rękawem czarnym, a drugim białym), była rzeczą najczęściej pokazywaną do pism oraz wykorzystywaną podczas pisania o nas.

Zobacz także: Warszawska marka: Cahlo

Kim jesteś? Skąd pomysł na projektowanie ubrań?

Jestem absolwentką socjologii, pochodzę z rodziny artystów. Gdy byłam młodsza, mama uczyła mnie szyć, pomagała robić pierwsze projekty, ponieważ już jako nastolatka miałam swoją wizję, w co się ubierać. W 2011 postanowiłam założyć swoją firmę i pokazać swoje projekty.

d1cxljl

Gdzie można kupić Twoje ubrania?

Rzeczy można kupić przez platformy internetowe: Showroom i Pakamera i można się umówić w naszej pracowni w Warszawie i przymierzyć rzeczy. Staramy się być jak najbardziej otwarci dla klientów.

Jakie masz rady dla młodych początkujących projektantów?

Projektowanie to bardzo trudne zadanie. Trzeba kochać to, co się robi, i poświęcać się temu i wierzyć w swoje pomysły.

d1cxljl

Jakie są Twoje ulubione miejsca w Warszawie?

Zbyt wiele. Lubię chodzić do kina, do galerii i muzeów, np. CSW, MSN, lubię też "śniadanie z artystą" w galerii lokal_30, super fajny projekt, plac Zbawiciela, Żoliborz, np. targ śniadaniowy latem, a ostatnio lubię też Momu, mają fajne promocje na każdy dzień. Ale najbardziej nie mogę się już doczekać lata i imprez plenerowych, w parkach, na świeżym powietrzu, na trawnikach, jest najfajniej!

Zobacz także: Warszawska marka: Risk. Made in Warsaw

d1cxljl

Podziel się opinią

Share

d1cxljl

d1cxljl