Trwa ładowanie...

Warszawski humor: nowy regulamin domu studenckiego

"Można mieć maksymalnie jednego narzeczonego/narzeczoną na semestr"

Warszawski humor: nowy regulamin domu studenckiego
dvpf3eh
dvpf3eh

Rada Mieszkańców jednego z domów studenckich UW zmieniła regulamin korzystania ze swoich pomieszczeń. Dodała też kilka kontrowersyjnych punktów. Studentka i mieszkanka tego domu sfotografowała i umieściła na stronie "Trzyczęściowy garnitur" ów nowy i lepszy regulamin. Możemy w nim przeczytać m.in.:

Kartki noclegowe wydawane być mogą tylko dla osób najbliższych (tata, mama, brat siostra - te same nazwisko lub inny dowód). Możliwy będzie również nocleg dla narzeczonych.

Czyli przyjaciele odpadają. A co z terminami?

Do 26 października należy zgłosić taką osobę na specjalną listę - czytamy w regulaminie. - Po tym terminie nie będzie już takiej możliwości.

Czyli mama i tata nie będą mieli już wstępu po 26-tym. Ciekawe jest też, co Rada Mieszkańców rozumie przez słowo narzeczona/narzeczony. Wyjaśnia to specjalny podpunkt:

Jako narzeczoną/narzeczonego rozumie się osobę odmiennej płci. Nie uwzględnia się związków homo.

dvpf3eh

Jest też dopisek, który nas szczególnie rozbawił:

Można mieć maksymalnie jednego narzeczonego/narzeczoną na semestr.

Po nagłośnieniu sprawy, Rada Mieszkańców zaczęła tłumaczyć, że to był żart i w ogóle nie chodziło im o to, by kogokolwiek dyskryminować. Wystosowali nawet sprostowanie. Jednak autor tego sprostowania, jak słusznie zauważyli autorzy strony Trzyczęściowy garnitur, "wolał pozostać anonimowy".

Ogłoszenie już zdjęto. Mamy zatem małe pytanie: czy ogłoszenie zdjęto, bo o sprawie zaczęło być głośno, czy ktoś zrozumiał, że te punkty to absurd? Jak myślicie?

dvpf3eh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvpf3eh