Trwa ładowanie...
dukzb5v

Warszawski raper skazany. Musi odsiedzieć pięć i pół roku oraz oddać pół miliona złotych

Oliwier R. został skazany na pięć i pół roku więzienia za sprzedaż marihuany. Dodatkowo musi oddać prawie pół miliona złotych, które zarobił na tej działalności. Oskarżony w świecie muzycznym znany jako Bonus RPK.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sąd Rejonowy Warszawa-Wola
Sąd Rejonowy Warszawa-Wola (WP.PL)
dukzb5v

Jak podaje tvnwarszawa.pl warszawski raper Bonus RPK w piątek został skazany za handel marihuaną przez Sąd Rejonowy Warszawa-Wola. Proces ten jest jednym z wątków działalności rozpracowanej przez policję grupy przestępczej Marka Cz. ps. "Rympałek".

Muzyk został pogrążony przez tzw. małych świadków koronnych, czyli byłych gangsterów, którzy współpracowali z oskarżonym. Jednym z najważniejszych świadków był Michał Cz. ps. Niedźwiadek, który był szanowaną osobą w grupie "Rympałka". Zeznania byłych gangsterów wystarczyły, aby Oliwiera R. skazać za handel 25 kg marihuany.

Przeczytaj też: Fatalna seria na podwarszawskiej autostradzie. Kolejne wypadki, trasa zakorkowana

dukzb5v

Na ławie oskarżonych poza raperem zasiedli Arkadiusz K. ps. Arek z Żoliborza i 10 innych oskarżonych. Wszyscy zostali skazani.

Bonus RPK w 2015 roku został zatrzymany przez policję pod zarzutem handlu narkotykami. Dziewięć miesięcy później po wpłaceniu poręczenia majątkowego muzyk opuścił areszt.

Zobacz także: Wassermann o Smoleńsku: "Mam żal do środowiska prawniczego"

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

dukzb5v

Podziel się opinią

Share
dukzb5v
dukzb5v