Trwa ładowanie...
d3pfcw5

Warszawskie blogerki na Warsaw for Visitors vol.1

Coś dla wielbicieli warszawskich "szafiarek", mody, wina i sushi!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawskie blogerki na Warsaw for Visitors vol.1
d3pfcw5

WARSAW FOR VISITORS zaprasza na VOL. 1 : BLOG PROJECT, który odbędzie się już w ten piątek o godzinie 19:00. Na to wydarzenie warto zajrzeć. To inicjatywa stwarzająca możliwość zapoznania się z kreatywnym działaniem warszawiaków. Tym samym jest to szansa na pokazanie swojej twórczości szerszej grupie odbiorców tworzonej przez reprezentantów różnych kultur, ras i narodowości.

Ta impreza będzie się odbywała cyklicznie. Co miesiąc organizatorzy będą przedstawiali sylwetki twórczych warszawiaków i ich działalność. "Wychodzimy naprzeciw Waszym potrzebom poprzez propagowanie twórczości w niekonwencjonalnym miejscu. Chcemy zachęcić ludzi odwiedzających Warszawę do uczestniczenia w życiu miasta" - piszą na stronie wydarzenia organizatorzy.

Organizatorem cyklu WFV jest nowopowstały Hostel na mapie stolicy – Mermaid Hostel.

d3pfcw5

Tego wieczoru swoją twórczość zaprezentują dwie początkujące blogerki: Catewalk i FancyIcon.

Podczas eventu będziecie mogli zobaczyć: przygotowanie sesji zdjęciowej dziewczyn i propozycje modowe blogerek. Na miejscu będzie dla Was wino i sushi.

Po eventcie odbędzie się na after do klubokawiarni Wisława. Dla pierwszych 50 osób, które pojawią się na BLOG PROJECT – 50 % na piwo.

CATEWALK - http://catewalk.blogspot.com/

d3pfcw5

Kasia Chocyk studiuje dziennie socjologię i zarządzanie. Poza modą kocha czytać. W wolnym czasie również lubi robić zdjęcia, oglądać dobre filmy.
Styl, który preferuje blogerka . Kasia swoim stylem podkreśla swoją osobowość, emocje.
Jej upodobania zmieniają się z dnia na dzień. Czasami ma ochotę ubrać się w coś eleganckiego, a innego dnia będzie doskonale czuła się w tank topie i ulubionych jeansach. Stara się po prostu nosić to co się jej na prawdę podoba i w czym czuje się sobą. Duża część jej garderoby pochodzi z sieciówek. Tak szybko jak zmienia się moda, zmieniają się jej upodobania modowe. Często ubrania z sieciówek łączy z trochę droższymi basicami, w które woli zainwestować więcej i mieć na dłużej.
W kwestii ubioru, strasznie nie lubi przesady. Wychodzi z założenia „ im mniej czasami znaczy więcej”.
Z pomysłem założenia bloga modowego nosiła się już od bardzo długiego czasu. Jednak dwa kierunki dzienne są dość zajmujące. Myśl o blogu, cały koncept dojrzewała w jej głowie. W rezultacie powstał CATEWALK.
Na jej blogu można znaleźć przede wszystkim modę- damską i męską. Jednak to co tam zamieszcza oraz to co ma zamiar zamieszczać nadaje mu w pewien sposób charakteru lifestylowego. To może okazać się czynnikiem wyróżniającym go spośród innych blogów. Oczywiście to, w którą stronę się rozwinie dopiero się okaże. Może to będzie takie samo zaskoczenie dla niej jak dla czytelników bloga.

FANCYICON - http://fancyicon.blogspot.com/

Aneta Gąsiewicz ukończyła licencjat z reklamy i marketingu, jednak narazie wiedzę wykorzystuje do pracy we własnym zakresie. Prowadzi grupę taneczną Damn Girls składającą się z dziewczyn, które potrafią tańczyc na wysokich szpilkach. Sama jest tancerką i choreograf z długim doświadczeniem, która mimo to nadal się rozwija i szkoli. Założyła bloga po to by wszystkie swoje pomysły wrzucać w jedno miejsce i inspirować tym innych.
Styl, który preferuje jest dość szeroki i zależy od dnia i humoru. Lubi stylizacje rockowe i retro, z pazurem, a także bardzo kobiece. Najlepiej jednak czuje się w dużych tshirtach i swetrach, fajnych leginsach i trampkach lub koturnach.
Nie nosi tego co modne, tylko to co do niej pasuje i przemówi. Uwielbia wymyślać stylizacje i szperać w secon-handach w poszukiwaniu czegoś oryginalnego. Jej blog jest dokładnie o tym wszystkim i tym czym może zainspirować innych. Wstawia zdjęcia swoje i swoich stylizacji ale także mnóstwo rożnych zdjęć znalezionych w internecie oraz przerobione przez siebie ubrania. To może wyróżniać ją na tle innych blogerek.

d3pfcw5

Podziel się opinią

Share
d3pfcw5
d3pfcw5