Trwa ładowanie...
d102kr6

Warszawskie budynki na wycinankach! (ZDJĘCIA)

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warszawskie budynki na wycinankach! (ZDJĘCIA)
d102kr6

Rotunda, osiedle Za Żelazną Bramą, Smolna 8, Mokotów, Tarchomin teraz w formie wycinanek. Wytnij, złóż i sklej je sam! To nowe oryginalne pamiątki z Warszawy zaprojektowane przez grupę Zupa Grafika, które od poniedziałku dostępne będą w sprzedaży.

Projekt "Blok Wschodni" jest inspirowany warszawskim modernizmem. Seria przedstawia typowe przykłady funkcjonalizmu ( Rotunda PKO ), te mniej klasyczne, acz znane, przede wszystkim mieszkańcom Warszawy (Za Żelazną Bramą, Smolna 8, Mokotów), jak i schowane na obrzeżach miasta wielkopłytowe bloki (Tarchomin) - mówi grupa Zupa Grafika.

Każdy obiekt został zaopatrzony w informacje techniczne na temat budynku, który ilustruje (rok budowy, architekci, dokładna lokalizacja). Cała kolekcja składa się wyłącznie z ilustracji i drukowana jest na papierze oraz tekturze w 100% z recyklingu.

d102kr6

W skład projektu wchodzą także notesy Blok-Blok oraz pocztówki Blokartki. Od poniedzałku wszystko będzie dostępne wysyłkowo na stronie internetowej i stacjonarnie w sklepie Bęc Zmiana na Mokotowskiej 65.

Zobacz także: Targi Made in Poland - Edycja Walentynkowa

d102kr6

Podziel się opinią

Share

d102kr6

d102kr6