Trwa ładowanie...

Warszawskie Dni Rodzinne od piątku

To dni otwarte w najciekawszych miejscach Warszawy i okolic, które przygotowały specjalne atrakcje dla rodzin i dzieci

Warszawskie Dni Rodzinne od piątku
d3vaej3
d3vaej3

Od piątku do niedzieli Warszawa i jej okolice zmienią się w wielki plac zabaw z licznymi atrakcjami dla rodzin z dziećmi. Kilkadziesiąt stołecznych instytucji i firm przygotowało trzydniowy program zajęć, które są nie tylko formą zabawy, ale także edukacji. Wśród licznych atrakcji: interaktywne warsztaty krajoznawcze, zajęcia kulinarne, astronomiczne i naukowe, projekcje bajek, zajęcia plastyczno-teatralne, nauka języków obcych czy flamenco. Udział w większości atrakcji jest bezpłatny. Na wszystkie zajęcia należy się zapisywać.

Jakie zajęcia mamy do wyboru? Jest „Misja na Marsa”- jak ożywić swojego pierwszego robota!, zabawy przybliżające kulturę chińską, zajęcia plastyczno-teatralne, nauka tańca, projekcje bajek dla dzieci i wiele wiele innych.

Swoją ofertę przedstawią również stołeczne kluby mam i ojców, współfinansowane przez miasto - w tym roku na wsparcie dla 14 klubów, czyli miejsc integracji warszawskich rodzin, Warszawa przeznaczyła ponad pół miliona złotych.

Pełną listę oferowanych zajęć i spotkań znajdziecie * TUTAJ . Warto zapisać się już dziś, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona!*

...................................................................

d3vaej3

Organizatorem Warszawskich Dni Rodzinnych jest portal * www.ZwalczNude.pl* , a partnerem m.st. Warszawa.


d3vaej3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3vaej3