Trwa ładowanie...

Warszawskie ZOO. Zwierzęta dostały nowe zabawki

W podziękowaniu w ogrodzie organizowane są pokazy specjalne

Share
Warszawskie ZOO. Zwierzęta dostały nowe zabawki
d3afhbl

Maskotka Myszki Mickey, plastikowa dżdżownica, a nawet dyskotekowa kula - to nowe zabawki, które podarowane zostały zwierzętom w warszawskim ogrodzie zoologicznym.

Jak już informowaliśmy , od 14 czerwca każdy wtorek w ZOO jest „dniem zabawek” podarowanych podopiecznym ogrodu przez ludzi i firmy z całego kraju.

Akcja przerosła najśmielsze oczekiwania opiekunów. Ogród otrzymał mnóstwo darów, w tym: torebki od kobiet z całej Polski, pluszaki od przedszkolaków z każdego niemal województwa, koce z Hotelu Hilton, przyprawy ziołowe od sieci sklepów spożywczych, beczki z firmy Brenntag, pachołki i słupki z pogotowia drogowego, boje z yacht clubu, piłeczki tenisowe od klubu tenisowego, worki jutowe od jednej z palarni kaw i wiele innych przedmiotów, które są wspaniałymi zabawkami dla podopiecznych warszawskiego zoo.

d3afhbl

W podziękowaniu, ZOO co wtorek organizuje pokazowe obdarowywanie zwierzaków zabawkami. Dodatkową atrakcją jest występ opiekuna zwierzęcia, który przez 20 minut odpowiada na pytania gości.

Szczegółowe informacje, który zwierzak i o której godzinie będzie obdarowywany, ukazują się w poniedziałki na fanpejdżu ogrodu zoologicznego .

d3afhbl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3afhbl
d3afhbl