Trwa ładowanie...

Warsztaty Bollywood!

Nauka tańca znanego z indyjskich produkcji!

Warsztaty Bollywood!
d4lzt9e
d4lzt9e

Szkoła tańca Uanga zaprasza w taneczną podróż po Indiach. Instruktorzy wprowadzą Was w świat orientu i piękna ekspresyjnego tańca z odległej krainy. Bollywood – to charakterystyczne dla indyjskich teledysków dynamiczne lub płynne ruchy bioder połączone z zaczerpniętymi z tańców klasycznych delikatnymi gestami dłoni, ludową energią i porywającą muzyką filmową.

Na zajęciach będzie można poznać proste elementy choreografii, które poprawiają koordynację i uczą świadomej pracy z własnym ciałem (wieczorami można będzie je wykorzystać na imprezie!). Ćwicząc bollywood pracujemy również nad kondycją i zachowaniem smukłej sylwetki, a pełna energii indyjska muzyka skutecznie poprawia nastrój w pochmurne dni. Na zajęciach tańczy się boso (lub w obuwiu na cienkiej podeszwie), w wygodnych spodniach lub szerokich, nie krępujących ruchów spódnicach. Warsztaty nie są drogie. Ich cena to 50 zł. Rezerwacje przyjmowane są do 6 lutego.

Kalina Duwadzińska(na zdjęciu stoi w środku)* to profesjonalna tancerka i instruktor tańca*. Od dziecka pasjonuje ją taniec i kultura orientu. Kilka lat temu połączyła te dwie pasje. Naukę klasycznych tańców indyjskich Bharatanatyam i Kathak oraz tańca filmowego Bollywood rozpoczęła w Polsce u Magdaleny Niernsee. W latach 2005 – 2009 związana z zespołem i szkołą tańca indyjskiego Alapadma. Od 2008 roku kształci się podczas wyjazdów do Indii u Harry’ego Padmana (Chennai) i Kapila Sharmy (Delhi) w zakresie tańca Bharatanatyam i rytmiki karnatyckiej. Taniec jest dla mnie przede wszystkim radością, którą dzielę się z innymi podczas zajęć i pracy scenicznej - pisze na swojej stronie .

d4lzt9e

Warsztaty Bollywood
Start 9 lutego o godz. 16.00
Czas trwania - 2,5 godz.
cena 50 zł
Rezerwacja: zapisy@afrykanskaszkola.pl

d4lzt9e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lzt9e