Trwa ładowanie...
d2qpfer

Warsztaty gospel oraz koncert finałowy

Fundacja Pro Novis z Poznania, zaprasza osoby, które niekoniecznie umieją, lecz lubią śpiewać
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warsztaty gospel oraz koncert finałowy
d2qpfer

Fundacja Pro Novis z Poznania, zaprasza osoby, które niekoniecznie umieją, lecz lubią śpiewać, na weekendowe warsztaty gospel.

Do Warszawy przyjadą w roli instruktorów fenomenalny muzyk Pastor Richard Brown z Kanady oraz Agnieszka Górska-Tomaszewska, prowadząca w Poznaniu 3 chóry gospel, zróżnicowane wiekowo. W ub. roku Agnieszka brała dwukrotnie udział w programie TVP 2 „Bitwa na Głosy”, będąc chórmistrzem zespołów MEZO i LIBERA, które zajęły III miejsca w niełatwej rywalizacji. Instruktorzy poprowadzą 2 dniowe Warsztaty i podzielą się z uczestnikami warsztatów swoim doświadczeniem i pasją.

Warsztaty muzyki Gospel, to wydarzenie absolutnie niecodzienne. Od 10 już lat organizowane są w całej Polsce przez Fundację Pro Novis z Poznania. W jednym miejscu i o jednym czasie, bez względu na wiek oraz umiejętności w śpiewaniu, zbiera się kilkaset osób, które chcą miło spędzić czas. Bywa, że zgłaszają się całe rodziny. Podczas zajęć warsztatowicze uczą się piosenek gospel w układzie trzy- lub czterogłosowym. Całemu wydarzeniu zawsze towarzyszą zarówno chwile refleksji związane z istotną dla chrześcijan treścią pieśni, jak i wspaniała, radosna atmosfera. Warsztaty to oderwanie się od zwykłej, często monotonnej pracy za biurkiem, w szkolnej ławce, czy codziennej rutyny.

d2qpfer

Zwieńczeniem warsztatów będzie Koncert Finałowy w dniu 21 kwietnia o godz. 17.00 W pierwszej kolejności wystąpią dzieci, a po nich dorośli ! Podczas koncertu każdy uczestnik warsztatów stanie się członkiem wielkiego chóru gospel. Jest to z pewnością niezapomniane wydarzenie. Uczestnicy pod okiem instruktora, zaprezentują poznane wcześniej utwory. Towarzyszyć temu będzie wspaniała, podniosła, zarazem radosna atmosfera.

Koszt warsztatów to 90 zł. od osoby. W przypadku grup min. 5 osobowych, koszt wyniesie 80 zł. za każdą osobę.Można być tylko widzem na Koncercie Finałowym, bez uczestniczenia w warsztatach! Organizatorzy zapraszają do nabycia biletów, które będą dostępne w trakcie trwania warsztatów lub bezpośrednio przed koncertem finałowym. Ze względu na duże zainteresowanie 1-dniowymi, niedzielnymi warsztatami dla dzieci do 13 roku życia, wyczerpał się limit wolnych miejsc dla najmłodszych uczestników.

Zapisy i więcej informacji na stronie organizatora .

20 kwietnia (sobota) - 21 kwietnia 2013
Warszawa, Sala Widowiskowo-Teatralna na Bemowie przy ul. Ks. Markiewicza (Ośrodek Michael)

d2qpfer

Podziel się opinią

Share
d2qpfer
d2qpfer